Otázky na RNG

doplnky

možem brať naraz oreganovy olej probiotika kokosovy olej, a protokol dr. berkinsona? mam zaplesnene telo-kandidu z alkoholu. tak pomôže mi toto? a ako to mam brať ...nejaké časove rozmedzie? alebo všetko naraz? a este aj zinc for acne k tomu. aj ked nemam akne..ale bol som v minulosti preliečeny roaccutanom a bojim sa že sa mi to vrati..môžem toto všetko naraz?

RNG

ada 33, plesen zialbohu nie je len na jazyku ale aj inde v tele.
Pozri na temy proti plesnoiam a kvasnym infekciam
Zasada je nizkosacharidova dieta, vela kokosoveho oleja(alebi z neho vyrobenu kaprylicku kyselinu) a oreganovy olej 3x300 mg. No a samozrejme brat probiotika, tie by mali vyrabat v crevach protilatky proti plesniam.

RNG

jaja, neviem co sa deje, ci maju problemy s linkami ci co, maju byt otvoreni podla pracovnych hodin, ci je dost tovaru, ci nie....

jaja

volala som do predajne v LC, nikto mi to nedvíha 2 den. kedy bude možné sa tam dovolať? súvisí to s nedostatkom tovaru? dakujem

RNG

Elesar, chlorid hlinity(AlCl3) je velmi mala molekula a vyborne sa vstrebava cez kozu.
Cez kozu prejdu aj ovela vacsie molekuly, napr z kokosoveho oleja triglyceridy zlozene z kyseliny laurickej(C12)
Jedna z ucinnych metod na "odhlinnikovanie " tela je sediet vo vani s teplou vodou a dat do nej pol salky bielidla Chlorox, asledovne zamorenie chlorom, ktory je tiez karcinogenny sa riesi pitim kvanta vody.

RNG

golla,krehke steny ciev(kapilar) potrebujes mnozstvo antioxidantov(vit C-3 gramy, vitamin E 400 IU, grape seed extract 100 mg, extrakt zo zeleneho caju, 350 mg a hromadu farebnych zelenin)A pouzivaj 2x 1 lyzicu lecitinu do tyzdna na ocistenie ciev, hrubozanesene cievy su tiez krehke.