Otázky na RNG

RNG

fidorka, ak ta informacia je pravdiva a nie nejaka chyba(preklep ci zamerna) tak si narazila na velmi silny prostriedok.
Podla mojej zeny, ktora berie 3x3 kapsule(len ked je v strese, inac aj tyzdne sa toho nedotkne, nepotrebuje to), kazda 300 mg a 0.3%hypericinu=900 mcg na jednu kapsulu by si mohla brat 3x3 tabletky na rovnaky ucinok, ak reagujes podobne, ako moja zena alebo navi, ktory berie tu istu davku.
Musis to vyskusat postupne od jednej vys aby si vedela, ako ti telo na to reaguje.

fidorka

RNG, prosím Ťa poraď mi koľko mám brať z tohoto ľubovníka, dostala som to z UK
www.healthspan.co.uk
teraz si pomaly znižujem dávky synt.AD a chcem prejsť na SJW

krpatucka

RNG
pisal si,ze na bolestivu menstruaciu odporucas yam, pupalkovy olej, damianu a dong quai.momentalne beriem NIMED, ktory mi ako jediny zatial pomohol. nemozem brat HAK, pretoze mam vrodenu trombozu (mutacia MTHFR) a na stranke pises, ze dong quai nesmu uzivat zeny, ktore maju problemy s krvacanim. tak sa chcem spytat, ze ci to mozem brat alebo nie. a damianu som v zozname vobec nenasla. dakujem

RNG

smile, vsetky veci z kategorie nootropics patria do dkupiny "zlepsujucich cinnost mozgu a pamati"
skus www.google.com
a zadaj slovo Nootropics,Wikipedia
Inac z dostupnych beznych odporucam niekolko gramov vitaminu C, rybaci olej(niekolko gramov), vinpocetin(10-30 mg) a gingko biloba(50-100 mg, 24% gingkolidov)
A alkaloidy(kofein, tein), to viacmenej kazdy uz pozna.

smyle

rng,
chcem sa opytat, ci nehodou nevies, co moze signalizovat bolest za lavym okom. raz za cas, cca. raz za pol roka alebo aj dlhsie sa mi to tak na 1 az 3 dni zjavi. moze to byt len z namahania zraku? ked vela studujem?! inak mi nic nie je, aspon teda ine priznaky nepozorujem.
a este druha otazocka by smerovala k tomu, ci mas medzi tvojimi doplnkami nieco na podporu koncentracie a trosku na zlepsenie pamati. darmo, ked sa clovek veeeeeeeeela uci, chce, aby mu do hlavy islo vsetko rychlejsie:-)))))))
dakujem.

RNG

gollla, mozu to byt petechie alebo len prasknute kapilary(jemne cievky).
Na utuzenie stien ciev(spruznenie) treba brat vela antioxidantov(extrakt z hroznovych semien, zo zeleneho caju, cucoriedky, granatove jablka, farebne zeleniny....