Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

krpatucka

RNG
dakujem ti za odpoved na PMS a aj za mail. este mam na teba jednu otazocku. priatel (24) ma atopicky ekzem od malicka a nevie sa ho zbavit. striedali sa obdobia, ked ani nevedel, ze ho ma, ale teraz ako nastupil do prace, tak sa mu to velmi zhorsilo. ma ho hlavne na dlaniach a zapastiach. stale si to skriabe, ma to az do krvi rozskriabane. uz ani hormonalne maste nepomahaju. co by si poradil, aby sa mu to aspon zlepsilo? dakujem ti velmi pekne!!!

rencaa

rng, k tomu zivotnemu pozitivizmu: moja stara mama sa dozila 86, z masa si davala zasadne tucne, lebo je 'mjakke', top druhe neukusala :o), do konca zivota si udrzala jasnu mysel, mala lepsi prehlad o situacii na blizkom dalekom a aj strednom vychode ako ja :))
ja tiez nekupujem margarin, na chlieb poctive maslo ;) inak koloval zaujimavy mail o povode ztuzenych rastlinnych tukov, 11r syn teraz robi osvetu u znamych a zvysku rodiny :)

RNG

volaj v pracovnych hodinach, dufam, ze to tam niekto len zdvihne!
Pocitac ani len neskusaj pouzit na objednavanie, ich linky su uplne bezcenne v sucastnosti.

ninik

mopze to byt ta tenia, ved ty vies ake ja mam problemy..nastastie bolest na hrudi nemam aj ked dakedy ma boli hrudna kost, ale nakolko mam 22r.tak tomu moc velky problem neprikladam.uvidi sa.vysledky mam OK.chcela som si cez tvoj obchodik objednat 2x 5-HTP, ale nik mi to tam nebral v tom LC, ako si mi povedal.a k tomu pribalit aj ten STRESS B a Lecitin.skusime to aj s babkou-ona ma tu nespavost.daj vediet ako sa teda skontaktovat.dakujem.ps-viem ze mas toho moc, kludne pockam na odpoved papa.moc mi pomahas!!!!

RNG

Otec sa dozil 90, najdlhsie zi svojich surodencov(11) a mama 96, tiez najdlhsie z 9tich.
Takze to bol skor ten optimizmus a pravidelna praca a prechadzky, kazdy den zelenina a ovocie,jablcka sme jedli zosuverene az do marca, v zime aspon struhana mrkva, zemiaky a kapusta(kvasena) a doma skysnute mlieko. Tiez mnozstvo doma robenych kompotov a lekvarov.

silviia

:)
neuveritelne...
to mate dobry korienok vsetci v rodine,alebo mamina bola vynimka?
mozes prezradit,kolko sa dozil ocino?
inak ten optimizmus a dobre vztahy a pekny zivot, prechadzky, to vsetko spolu, no velmi pomaha,urcite, clovek nevnima stres...
a tie margariny-ztuzene rastlinne tuky-no to bol teda vynalez!
inak i moji stari rodicia cely zivot jedli "zdrave"sedliacke jedla,ale tvrdo makali na poli a okolo statku, presny rezim dna, nebol cas na zle myslienky a depresie,proste kazdy den drina,stale vela roboty,ale fajn
teraz uz je to ine,ale dufam ze budu zit co najdlhsie a v relativnom zdravi

RNG

Neuveris mi mozno, ale jedla vsetky tie skodlive veci, snad s vynimkou na hydrogenizovane rastlinne tuky, a aj to pre to, lebo margariny neboli vhutne.
Ale co ju drzalo mala nekonecny prakticky zivitny optimizmus a chodili kazdodenne s otcom na prechadzky, hlavne ked uz boli v penzii.
Poslednych 10 rokov zivota som im posielal nejake doplnky: tekute mineraly, med s materskou kasickou dokonca trochu collostra, ktore mojmu otcovi spolu s beta glukanmi zachranilo zivot po tazkej operacii a pomohlo mame sa dostat zo zapalov pluc, nasej rodinnej slabosti, ktoru som aj ja zdedil.

silviia

to je krasne RNG :)
myslim teraz na tvoju maminu jak zila a kolko sa dozila a este aj so slabsim srdieckom a s 3 detmi!
prezradis ako sa stravovala-teda ako ste sa stravovali?jedli ste aj nezdrave veci?teda bravcove, mastne, udene, mlieko, vyprazane,...co prevazne,alebo nieco specialne?