Otázky na RNG

radecka

Ahoj RNG.dnes som ten Qercetin otvorila,je to zlty prasok kyslej chuti,pripomina mi celaskon.Dala som malemu do jedla,ale aj tak to nezjedol,nechce to.Odmieta aj Aloe vera.No,co uz.Aky iny doplnok by ste mi odporucil podobny Qercetinu,ktory by som mu mohla skusit dat?Bral asi tri tyzdne oreganovy olej,GSE,strieb.koloid.voda,chaparal.Tieto veci moze brat dlhodobo,alebo len pri chorobe?Ma 2,5roka a tieto problemy:porucha imunity,alergia,nabeh na astmu,reflux,asi 2 roky zvysena teplota.casto je chory,kasel,nadcha,byva dlhodobo zahlieneny.Teraz je ok.dakujem.

carbon

RNG čo by si poradil na veľmi bolestivé vyrážky na tvári (motylíkový výsev) ako prejav choroby eritematodes.

elessar

RNG...dakujem za odpoved a chcem sa opytat este nieco. niekde si pisal o tom,ze sladke drievko ma regeneracny ucinok na zaludocne bunky. ja mam velmi rad sladke a doslova zboznujem slnecnicovu chalvu. v nej je tiez extrakt zo sladkeho drievka, ale zda sa mi, ze aj dost cukru. da sa takato pochutina nazvat zdravou? ja som schopny zjest toho na kila :))) este ze je to pomerne drahe, lebo inak neviem :)))

navi

Ahoj 959. Myslím si, že som kompetentný praktik na tvoju otázku. SJW(aspoň ten od NBTY) u mňa funguje perfektne na žaludočnú nervozitu. Doporučujem vyskúšať.

navi

RNG. Je veľký rozdiel v účinnosti potravinových doplnkov vzhľadom na to, či ich zoberiem na lačno, počas jedla, alebo po jedle?

ada1

Dobrý večer RNG
Prosim Vas o odpoved na moje otazky - problemy v lietadle...Dali ste mi odpoved-tetania.....Prosim odpovedzte mi na moje otazky.Nikto z lekarov mi nevie a nchce pomoct.Spolieham sa na Vas RNG.Dakujem

959

RNG, ahoj.Prosim ťa napiš mi a poraď
Pomože mi tvoj doplnpo st.Johns Wort aj proti tomu, keď mi byva zo psychiky špatne na žaludok, alebo pri cestovaní?
Ak ano, tak ako a kedy to uživať?
Ďakujem

čomamrobit

ahoj rng chcem sa ťa spytať. momentalne mam si myslím takú miernu kadnidu./ s nadmierneho uživania alkoholu ktorý som den čo den pil a to od oktobra min. roka. až do januara tohoto./ tak planujem si objednať kokosovy olej a oreganovy olej. už som pred mesiacom tieto produkty minul tak este raz sa chcem preliečiť. a probiotika mi ostali čo som kupil z tvojej predajne.tak sa chcem spytať či môžem do toho brať aj protokol dr. berkinsona. chcem si prečistiť pečen.aspon3tyždne... ale problem je vtom že doktorka mi predpisala roaccutane. nebude´vadiť ked po tejto dobe začnem brať tieto lieky? ako mam zabraniť aby sučasne s učinkami liekov neprišla znova kandida? už dlho nepijem už to je lepšie ale stale mam suchy biely jazyk. ale bojim sa brať teraz tieto lieky.

Martin_242

A ešte jedna prosba: Ďalší kolega má chronicky zapálené kútiky (takmer po celý rok, málokedy sa mu to načas zahojí), navyše sa mu hlavne na ramenách a nadlaktiach robia veľmi malé vyrážky, zato veľmi husto, poprosil ma, nech mu odporučím nejaký doplnok, takže poprosím Tvoju odbornú radu, ako vždy.
Ďakujem!