Otázky na RNG

RNG

evina, ja v USA nepredavam, ale klikni si na www.puritanspride.com a tam najdes vacsinu z produktov ktore mam na Slovensku, od toho isteho vyrobcu(NBTY ma vyse 15 maloobchodnych znaciek aj velkoobchodnu a mnohe supermarketove).
UPS ti ich doruci rovno do domu.

RNG

monika, hnisavy vacok nad zubom treba preliecit alebo rozresat a vycistit.
Ja si ich preliecim iontoforezou striebra, co som tu viackrat spomenul v roznych temach a zrejme zbytocne, lebo nikto sa o to nepokusil.
Este raz, zoberies 4,5 voltovu bateriu a na + pol zapojis strieborny predmet(lyzicku), na minus pol das nejamy kovovy predmet(napr druhu lyzicku, nemusi byt strieborna.
Tui striebornu na + prilozis na miesto zapalu, alebo fistulu(hnisave lozisko) niekolkokrat denne na 5 minut.
Strieborne iony z lyzicky preniknu dovnutra a znicia bakterie v lozisku. Telo ho potom samo reabsorbuje(tj za par dni to zmizne).
Dakto sa daju likvidovat aj ine hnisave loziska(vredy, acne, zapaly ran...)a aj viralne prejavy na tele, hlavne na perach, skor nez sa z nich stanu otvorene rany.

monika2008

Ahoj RNG, mam jeden problem ohladne zubov..Pred 9 rokmi som bola na resekcii predneho zubu ..a terza v poslednej dobe sa mi spravila nad jazvou taka gulicka a je tvrda na dotyk. uz sa mi to spravilo aj minule ale zmyzlo to same. co mam robit ja nejdem k zubarovi bojim sa ze mi to zaziva rozreze..pomoz mi.

RNG

sariana,hormonalny cyklus nie je vysledok brania niecoho zo dna na den, Je to vysledok zivotospravy, stresu, potravin a pripadnych potravinovych doplnkov za mnoho mesiacov.
Pilulky posobiace "okamzite" su obvykle len nebezpecne chemikalie robiace radikalne zmenu v tele. Prirodzeny proces a jeho uprava trva dlhsie.
Prudke bolesti a silne krvacania nie su normalne a zdrave, len za to, ze ich ma dnes velke mnozstvo zien.
Vacsina vystelky maternice sa absorbuje aj u ludi, u niektorych zvierat vobec nedochadza ku olupovaniu vystelky a krvacaniu cely proces sa vyriesi reabsorbciou, bez straty zivin a cennych latok z tela.
Kolko je spravna cast olupovania a menstuacneho krvacania je dodnes diskutovana otazka.
Ale uz dnes sa nazor na prudke krvacanie a bolesti pri menstruacii znacne meni v prospech sice pravidelneho cyklu, ale maleho krvacania a prakticky ziadnych bolesti.
....
Takze na tvoju zo dna na den reportaz po kratkom brani hormony stabilizujuceho prirodneho doplnku nemozem komentovat inac, ako "neocakavaj okamzite zazraky", a uz vobec nie predstavovane stereotypne priznaky velkeho krvacania a bolesti

sariana

RNG,
mam otazku ohladom doplnku Yam. Mam pocit, ze mi oddaloval menstruaciu. Yam som zacala uzivat 28 den cyklu kvoli bolestiam, ktore mavam pred aj pocas menstruacie. Uzivala som ho asi 10 dni a vobec som nedostala. Tak som yam na 2 dni vysadila. Na 2. den ma vsetko bolelo, akoby som uz mala dostat a tak som zase zacala uzivat yam. Bolesti prestali ale menstruacia nikde. Teraz som doplnok zase vysadila a na treti den(56 den cyklu) som konecne dostala. Tobolky som uzivala zo zaciatku dve a potom 2x2 denne. Ako to mam uzivat aby nastal pozadovany efekt? Dakujem.

RNG

Pufovane zrna(pokance, burizony a pod) su tak hodnotne, ako povodny material, z ktoreho su zlozene.
Samozrejme nie su viacmenej nic ine, nez skroboviny=sacharidy a maju pomerne vysoky glycemicky index, tj su "lahkostravitelne" na co sa dnes pozerame nie ako na dobru vlastnost, ale skor zlu=vysoky glycemicky index.

RNG

Zaria, reakciu na rybaci olej, to som este nepocul. Ale teoreticky alergie mozu byt na cokolvek. Len su zrejme extremne zriedkave.Alebo mas reakciu na material, z ktoreho je vyrobena zelatinova kapsula.
Alebo to nema s tym nic spolocne, ale je pricina niekde inde.A to je asi najpravdepodobnejsie.

elessar

RNG...rad by som sa opytal na tvoj nazor na tzv. polystyrenove chlebiky (chlebiky z pufovaneho zrna). su to podla teba zdrave potraviny? podla zlozenia by mali byt, ale od ziadneho odbornika na zdravu vyzivu som nikdy nepocul, ze by ich odporucal. dakujem.

elessar

...ak ti predtym nebolo nikdy zle ani po zjedeni ryb (najma takych, ktorych olej je v kapsuli), tak potom si myslim, ze bolo nieco nedobre s tou zeleninovou polievkou, alebo ze islo o nejaku zhodu nahod. inak si to vysvetlit neviem.