Otázky na RNG

radecka

ahoj RNG.chcem sa opytat na qercetin.tu kapsulu mozno otvorit a zjest len ten prasok?ide o to,ze pre mojho 2,5 rocneho syna je ta tabletka privelka.vdaka za odpoved.

elessar

RNG...rad by som sa opytal, co za skvelu latku obsahuju jablka. moje travenie nie je ziadna slava, ale ked si dam po jedle jablko alebo dve, pomerne rychlo sa mi ulavi (dokonca sa mi vidi, ze to funguje lepsie ako betain hcl). cim je to sposobene??? vdaka.

Martin_242

Kľudne si ceny zvýš, ja budem nakupovať u Teba.
Najlacnejší vitamín C 500 mg (k.askorbová) 107 tabliet stojí 142,-SK, takže tvojich 100 tabliet 500mg (askorbátu) za 100,-SK sa mi oplatí aj keď bude stáť 110 alebo 115,-SK.
A nemyslím tým len vitamín C :)
Zdražovanie sa tak či tak týka všetkého, nielen kvôli zdražovaniu pohonných hmôt.

RNG

martin, to nie je smiesna cena, to je spravna cena ked kupujes rovno od megavyrobcov bez pouzivania "dealerov" a inych medziclankov a nenarazis na produkty privelke marze.
Vynasnazim sa poslat dost vsetkeho, cely problem je este stale komunikacia a planovanie objednavok.
Mozno budem muset zvysit ceny 10-15 %, lebo vyrobcovia tvrdia, ze sa ceny surovin zvysili kvoli vysokej cene oleja(zla zamena-teda pre nas -dolara, zvysene ceny energie a transportacie).
Zatial som ich nemenil vyse 2 roky a pokial nezmenia ceny, ja ich nebudem menit.

RNG

payn, to zavisi hodne od schvalovacieho procesu, ktory zatial stagnuje. Ja by som milerad doviezol stovky roznych uzitocnych produktov.

RNG

surodenci, ja som cez to iste presiel pred par rokmi.
Starsi ludia sa po operacii a narkoze neregeneruju tak dobre, ako mladi.
Moj otec po operacii uz bol iny clovek, aj ked sa dalo obcas este s nim rozpravat.
Drobne krvne zrazeninky koluju po celom tele, nervove omracenie z narkozy akosi kompletne neprejde.
Odporucam brat pravidelne rybaci olej, ktory nielen riedi krv, ale je to posilnenie nervovej cinnosti celkove. Je s uspechom pouzivany na Alzheimerovu chorobu a senilitu.
Moj najsilnejsi je MaxEPA, odporucam 3x3kapsule denne.
Tiez extrakt z hroznovych semien(grape seed extract, 100 mg(90%PAC))
Pripadne aj ked najdete vinpocetin, 2x10 mg.
Odporucam -a to pre kazdeho na cistenie ciev- 2x do tyzdna lyzicu cisteho praskoveho lecitinu, na kazdu osobu.
Da sa pridavat napr do polievok, rozvari sa bez stopy a nezmeni chut.
Neviem, aky typ operacie mu na prostate urobili, ked mu len vyskrabali(tj rozsirili) mocovod, prostatu ma este stale zvacsenu a na to by mal brat nejake steroly,ktore su inac v tele dobre na plno funkcii.
Je viacero zmesi, povacsine obsahuju extrakt z serenoa repens(Saw palmetto, pilova palmicka, plody). Davka klinicky ucinna je okolo 300 mg sterolov denne.

Martin_242

RNG prosím Ťa pošli na predajňu v Slimáku dávku Buffered C, hneď ju celú vykúpim :) a naordinujem rodine/kolegom/sebe, tak smiešnu cenu za askorbát vápenatý som ešte nevidel.
Osobne mi ani kryštalická k. askorbová na žalúdok nevadí, síce zatiaľ užívam len 2 gramy denne, na jeseň pritvrdím.

ada1

Dobry den RNG
Dakujem za odpoved ale priznam sa nic mi to nehovori-tetania.Narychlo som si nieco precitala na nete ale...Bola som na EEG a vsetko bolo v poriadku.Mozete mi prosim poradit co dalej?Treba riesit problem s lekarmi a co je pricinou vzniku? Ako sa zistuje? Ako sa lieci? Mozem letiet? Pripadne ako sa tychto neprijemnosti pri lete zbavit alebo ich potlacit? Prosim napiste mi nieco viac, pripadne prosim poradit literaturu.Ale este nechapem preco mi bolo zle len pri vzlietnuti a pristati.Dakujem Vam za odpoved, lekari nevedeli povedat nic.Dakujem