Otázky na RNG

zaria

bolo to dokonale zatvorene a neviem o tom, ze by som niekedy mala precitlivelost na akykolvek liek alebo pripravok. teraz mi je uz trocha lepsie, ale bolo to dost hrozne, az som sa vylakala. neviem, ci nahodou tie omega 3 netreba brat radsej nalacno, ale je tam napisane, ze s jedlom. pockam na to, co mi napise RNG.

Martin_242

ja užívam od RNG 6 výrobkov a vo väčšom množstve, pokiaľ si nemala porušené viečko na obale, malo by sa jednať o čistý výrobok, nakoľko tieto výrobky neobsahujú chemikálie.
Ak by obsahovali nebezpečné látky, už by som bol po smrti.
Ale platí, že ak máš precitlivelosť alebo neznášanlivosť na danú látku, neužívaj ju, prípadne sa poraď s lekárom.
Samotné omega kyseliny sú zdraviu prospešné, nie škodlivé.

elessar

ZARIA...kym ti RNG odpovie, tak ta len chcem upokojit. ja beriem 3x3 kapsule rybieho oleja denne a som v pohode. ani si neviem predstavit, ze by ti mohlo byt po jednej tablete tak zle...neuskodilo ti skor to jedlo, ktore si jedla s tabletkou? to sa mi vidi logickejsie vysvetlenie.

Martin_242

RNG: Prosím Ťa, aká forma Arginínu je vhodnejšia (účinnejšia)?
L-Arginin HCl alebo L-Arginin AKG ?

Ďalšiu radu prosím pre mojich kolegov:
Kolega má problémy s chrbticou a kĺbami, kúpil si glukosamín/chondroitín 60 toboliek, každá s obsahom 300 mg glukosamínu a 50 mg chondroitínu za príšernú cenu 1100,-SK. Keď mi ten výrobok ukazoval, okamžite som ho upozornil na Tvoje produkty, nakoľko Tripple Strength 90 tabliet každá s obsahom 750 mg glukosamínu a 600 mg chondroitínu za 540,-SK je niekoľkonásobne výhodnejšia kúpa, ale všimol som si upozornenie:
"Ak máte alebo ste mali problémy s prostatou, diabetes alebo hypoglykémiu, použitie výživového doplnku konzultujte s lekárom."
kolega má 56 rokov a má zväčšenú prostatu, chodí na vyšetrenia a užíva na ňu lieky.
Na výrobku Glukosamín MSM komplex toto upozornenie týkajúce sa prostaty nieje.
Má to teda na svedomí práve chondroitín?
Nebude pre kolegu teda vhodnejší Glukosamín MSM komplex?

Ďalší kolega má chronicky zapálené kútiky (takmer po celý rok, málokedy sa mu to načas zahojí).
Čo na to odporúčaš?

Ďakujem!

zaria

RNG. POMOC!!! pred par tyzdnami si mi poradil, aby som si kupila Omega 3 1000 mg. kupila som to v tvojom obchode aj pre moju 81-rocnu mamu. prvykrat som to uzila az dnes jednu kapslu s jedlom pred 4 hodinami a teraz mi je strasne zle! mam arytmiu, tachykardiu, je mi tak divne, taka disharmonia celeho organizmu. co mam robit? mame som do telefonu tiez kazala aby to uzila, dnes si tiez dala prvykrat naraz tri kapsle, lebo som tu niekde na fore citala, ze pre starsich ludi treba vyssie davky. co ak je aj jej zle, neberie mi telefon. byva odo mna 100 kilometrov. dost sa bojim. co sa mi to mohlo stat, preco mi je z toho zle?

dfasaf

môže byť hnedá pleť dôvod že nie su v poriadku črevá? mam také velke flaky hnede po tvari. a silno sa potim... zoslabnuty organizmus? čo mam robiť? strašne vela som pil alkoholu..

RNG

959, v den ked ides na slnko neber St Johns Wort. Fotosenzitivita je naozajstna, ale hypericin zostava v tele nastastie len 8-16 hodim max.

RNG

yam upravuje menstruaciu na normalnu.Tj normalne pravidelny cyklus.
Pri menstruacii sa cast vystelku reabsorbuje, cast olupe z vyhodi. Reabsorbcia nie je nezdrava, takze o to slabsia je menstruacia=olupovanie a vyhadzovanie.Tazke krvacanie nie je nevyhnutne a naviac oslabuje telo.