Otázky na RNG

959

RNG,vrelá vďaka za odpoveď.Čakala som ju od včera ako naspasenie.Tak dobre, kupim si aj ten St.Johns Wort, ale odpiš mi ešte, či ho možem užívať aj keď budem celý deň na slnku, lebo je na nom napisané, že NEUŽIVAT NA SLNKU!
Je to pravda, alebo blud?

lizanka

dobry vecer RNG, kvoli akne berem zinok (a kopu inych veci) a hlavne yam 3 mesiace, ale to co ma byt menstruacia je odvtedy u mna len slabulinke spinenie. co sa pobabralo? moze mi to uskodit?

RNG

Luse, skus mozno jeden bromelain(alebo kus cerstveho ananasu, nie konzervovu stavu)) a striekat mu do nosteka a oci parkrat denne koloidnu striebornu vodu.
Pred spanim ked bol vonky je dobre umyt mu tvar a vlasky, lebo na nic sa zbiera hromada pelu a plesnovych sporov a to si nanesie do podusky a celu noc dycha.
Totiz mnohe priznaky alergie nie su lez z pelu ale casto spojene s roznymi infekciami v tele.
Nosime v tele plno bakterii a virusov cely cas.

RNG

959, ja nosom(teda moja zena hlavne ) St Johns Wort vsade so sebou. Ked citi tlak, ta si zopar zoberie.
Tak isto nosime zo sebou traviace enzymi, Betain HCl(starsi ludia,slabe travenie) a suseny dumbier proti "morskej chorobe" pri lietani a niekedy cestach autom po roztrasenych cestach.
A do zahranicia berieme vzdy aj probiotika a zopar antimikrobialnych(GSE, oreganovy olej a najnovsie aj chaparal)
No a vitamin C a E(slnko)

luse

Dobry den RNG, mozem davat synovi 3,5rocnemu 2xdenne jednu kapsulu Quercitinu? Asi pred mesiacom som mu vysadila xyzal a zacala som mu davat 1kapsulu qercitin ale dost pocas dna kycha a ma aj vodovy soplik. Mam mu k tomu quercitinu este nieco pridat? dakujem za odpoved.

959

RNG, prosim!!!!!Neodpovedal si mi včera večer a veľmi čakám, lebo si idem kupiť do tvojej predajne kopu doplnkov nadovolenku a neviem, či si mam kupuť aj ten st.JohnsWort-proti tomu, aby mi nebolo špatne od žaludka pri cestovaní, alebo od toho psych problému-soc.fobie z veľa ludí-mám vtedy pocit na odpadnute, závrat.
Tak mi napiš, či mi to pomože na tieto problémy a ako si to mam dávkovať.Napr. pred cestou koľko hodín, alebo tesne....
Ďakujem

RNG

Radecka,aloe kolko len znesie, Aspon 2 lyzice pri jeho vahe ale neviem ci to ma nejaky horny limit, ved sa jedna len o zeleninovu stavu v podstate.
Niekedy to vyzaduje vela fantazie a experimentacie, aby sa do dietata dostali niektore veci, co potrebuje.
Treba sa naucit zapasovat kadeco do jediel hlavne to deti nesmeju vidiet, inac to casto odmietnu.Drzim palce.

radecka

Dakujem.No budem sa snazit ten Qercetin mu este skusat davat,mozno sa mi to niekedy podari.A to Aloe vera v ovocnej stave to by ma ani nenapadlo.V tom si urcite nevsimne,aspon si myslim.A kolko toho Aloe vera moze dieta uzit za den?dakujem...

RNG

radecka, stavim sa, ze keby ten quercitin bol rozmiesany velmi dobre vo vacsom mnozstve jedla,ze by ho nespoznal.
Kedysi sme pouzivali aloe vera do mixov s ovocnymi stavami, tak by to mozno nespoznal a vypil.
Na odhlienenie je este NAC(N acetyl cystein )
Skoro vsetky doplnky potravy sa mozu brat prakticky neobmedzene dlho, roky, hoci aj cely zivot.
Bromelain aj vitamin C su tiez kysle. Dumbier zase stiplavy. Co ja viem,mozno skus mu dat aspon vitaminy a mineraly pre deti(Little Budies), to ho moze posilnit.
A velmi zdoraznujem probiotika, tie v tele vyrabaju hromady obrannych latok.