Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

elessar

RNG...chcel by som sa opytat na pochutinu s nazvom "chalva" - obsahuje slnecnicu, extrakt zo sladkeho drievka a cukor. je to podla teba hodnotna potravina? alebo pre obsah cukru skor skodliva? dakuejm

RNG

nma pecen je protokol dr Berksona, kazdy si ma cistit a regenerpvat pecen aspon raz do roka, Ved ruky si umyvame ciackrat denne, tak preco necistit aj vnutorne organy? tie sa tak isto spinia a zanasaji.
Tiez odporucam lecitin na cistewnie zil, 1 lyzicu dvakrat tyzdenne cisteho sucheho granulatu.
Zlepsenie cirkulacie pomoze kazdemu.
A cistenie criev zvysenou spotreboy vlaknin(zeleniny, psylium, celozrnne produkty)

RNG

martin, nejak som to prehliadol.
Vsetko s HCl je lepsie rozpustne tj absorbovatelne v tele.
Casto su upozornenie vyrobcu vynutene statnymi organmi, hoci je na to nie ziadny naozajstny dovod. V pripade chondroitinu je ale u vacsiny ludi velmi slaba absorbcia, tj vacsina sa vyhodi a moze pretazit pecen a ladviny, ked su tieto uz slabo fungujuce.
Na zvysenie absorbcie sa da brat univerzalne polarne rozpustadlo MSM a bromelain. S glukosaminom su problemy podstatne mensie.
Co sa tyka hyperplazickej(zvacsenej) prostaty, to je treba adresovat, lebo sa tam mozu vytvorit pomale rakoviny. Formulacie na prostatu su velmi ucinne a za mesiac az dva vidno velmi dobre zmensenie prostaty.
Chronicky zapalene kutiky su z nedostatocnej viralnej imunity. Vo vnutri tela sa to prejavi poskodzovanim nervov, zapalom sliznic a pod. Takze to treba adresovat :
selen, zinok a probiotika su prva obrana, dalej vitamin C, l-cystein, aloe vera, baza, astragalus, echinacea, GSE, ... a najsilnejsie chaparal.
Aj pouzivanie kokosoveho oleja v jedlach alebo len tak na lyzicke pomaha.

dfsadsaf

rng prosimťa porad mi niečo z tvojej predajne na zoslabnuty organizmus. niečo aby sa cely org. zregeneroval ak je to možné . myslím že hlavne pečen a črevá. môže byť oreg.olej a kokosak? ten už mam.ale este nečo... ale všetko. rano ked vstanem mam zčervenané oči. sa mocem prvých 30minut. a stale akoby mavam taku miernu teplotu.

Martin_242

RNG: Prosím, ak môžeš, odpíš mi na moje otázky zo včera (19:49), kolegovia sú netrpezliví.
Ďakujem pekne!

RNG

enia, moze to byt len privreta cieva-prisadnuta, tiez to moze byt ciastocne upchata cieva, ale moze to byt ciste nervoveho povodu-poskodeny nerv ci uz mechanicky alebo zapalom=viralne poskodenie.
Ber rybaci olej zatial, ten ti zlepsi cirkulaciu krvi aj prispeje k vyhojeniu pripadne poskodeneho nervoveho obalu(myelin)

ennia

rng, ASI DVA MESIACE CITIM AKO KEBY MI PRECHADZAL EL.PRUD NA PRAVEJ NOHE, KONKR. NA CHODIDLE. cO TO ZNACI???dAKUJEM ZA ODPOVED