Otázky na RNG

RNG

959,selen sa da objednat aj vo forme kapsul z viacerych firiem. Tabletky su ale vzdy lacnejsie a forma selenovych kvasnic je jedna z najlepsich pre absorbciu.
Neskusala si brat tabletky spolu s Betainom HCl?
Ak sa ti v zaludku tabletky nerozpustaju pre nedostatok kyselin, tak to by bolo riesenie.A ked mas nedostatok kyselin, aj tak si ich potrebujes na travenie doplnit.

payn

Ahoj RNG, chcem sa spytat ci uz dorazili z USA doplky a SJW? a ak este nie, tak kedy asi dorazia? A dalej by som ta chcel poprosit, ak mas uplny cennik vsetkych doplnkov, ktore sa daju kupit v tvojom obchode, tak mi ho prosim posli na mail. Dakujem

touareg

RNG, uvažujem nad prečistením tela, teda že by som si kupil Multivitam. na kosti.To treba brať rano na prázdny žaludok.
1.Ako dlho to treba praktizovať teda to prečistovanie-1 až 2x ročne?
A koľko tabliet naraz užiť ?

2.Možem si na to kupiť aj tie enzýmy pre starších ludi v želat. kapsuliach, alebo radšej tie poťahované?
Vieš, za som skor za tie želatínové, tak neviem, či možem aj tie, či maju rovnaký učinok ako tie Mulztienzýmové.
Vďaka.

ankus

Dobry den!Zaujimalo by ma ci sa mozu kombinovat liek Pirabene s liekom Ibalgin?Ci to nemoze mat nejake negativne nasledky?

jaja

dobrý den- zaujímalo by ma, či stačí na vysoký tlak (50r. muž) objednať- lecitín, diuretikum s draslíkom, magnezium (kedže hloh dojde neskoro). dakujem

Martin_242

RNG:
Možno hlúpa otázka, ale:
Potrebuje vôbec naše telo bežné (nezdravé) rastlinné a živočíšne tuky?
Ak áno, v akom množstve?

Nestačia nám len takzvané "zdravé" tuky obsiahnuté v ľanovom, tekvicovom a olivovom oleji, semenách a morských rybách?

reno

Neviem,ako sa prejavuje otrava ortutou,ale po tom tyzdnovom uzivani Omega3 a Lecitinu od firmy GENERICA,mam pocit,ako by som bol fakt priotraveny.
Ta ochranna znamka GMP,ktoru si spominal,je zrejme dolezita.Maju ju aj tvoje vyrobky,ktore ponukas?Myslim ten Lecitin a Omega3.

959

RNG,ahoj.Chcem sa ťa opýtať, či treba preventívne uživať aj selen /aLEBO stačí iba pri nastupe virózy/ a ak ano, tak koľko denne.A pri mojom trávení, či sa dobre rozpušťa-absorbuje v tele, alebo či ho predavaš aj v želat. kapsuliach, lebo zatiaľ som ho mala iba v riadnej forme tobolky a vieš, bojim sa, že by som ho mohla vylučiť/skušala som ho podrviť, ale sa mi nedal, je veľmi tvrdý/.

RNG

sice v uvode firmy spominaju kontrolu kvality na tazke kovy a pesticidy, ale to je len ich vnutorna kontrola a neuvadzaju kriteria co je pripustne a co nie, nie nezavisla vonkajsia, ako pri znamke GMP.