Otázky na RNG

959

RNG, ďakujem za včerajšiu odpoveď, ale nenapisal si mi, či treba brat pravidelne každý deň selen, alebo iba pri nastupe virozy.A koľko mcg denne?Teda pri chorobe viem, že 200mcg, ale ak nie som chorá, tak koľko?

A na prečistenie tela Multienzymami-treba rano nalačno koľko tabliet? Stačí jedna? A ako dlho sa to ma robiť?

RNG

nori je velmi zdrave. Len z tych 50 gramov je tych omega 3 olejov celkom malicko. Inac obsah bielkovin je az 30 %, stravitelnost je pomerne vysoka.
Ale 50 gramov rozdelenych na niekolko dni je len 50 gramov jedla.
Co sa tyka omega 3 olejov, tych je treba viac.To by si musela jest toho nori alebo kombu velmi vela.
Dobry zdroj roznych omega 3 je ale rybaci olej. Davka odporucena je od 3x1 po 3x3 gramy denne.

cajka

Ahojte. R n g aky je tvoj nazor na uzivanie instantych morskych rias Nori od country life.ja ten 50g obsah-je tam napisane,ze obsahuju omega tuky -miniem za 3dni.zjem ich na zelenine spolu s olivovym olejom,octom.myslis,ze je to zdrave?pomoze to ?a este aky mas nazor na uzivanie caju puerch s guaranou?mozem mat nejake vyrazky z cierneho caju?dik

RNG

payn, uz su na cle niekolko dni a dufam , ze konatelka ich v pondelok precli a inventarizuje. Kedy sa dostanu do Bratislavy neviem, to asi potrva par dni, ale v Lucenci a na dobierku budu k dispozicii okamzite po prebrati a vycleni.

RNG

Touareg, vseobecne zelatinove kapsule sa rozpustia rychlejsie a istejsie, nez tablety.Ale su ovela drahsie.
Potahovanie na tablety sa robi na to, aby sa lahsie smykli dolu a niekedy na to, aby sa rozpustili az v crevach.
Multimineral nie je na precistenie tela,ten je na budovanie kosti a nervove signaly

Na cistenie tela alebo zlepsenie travenia je MULTIENZYM alebo pancreatine, alebo bromelaine, alebo nattokinaza a serrapeptaza(velmi ucinne na riedenie krvi a rozbijanie krvnych zrazenin);cistia telo brane na prazdny zaludok.

RNG

jaja, kazdy z tych prostriedkov napomaha znizit tlak, ci ich viac a dlhsie beries, tym sa ucinnost stupnuje. Odtucnit si cievy a pecen nie je zalezitost niekolko dni, ked sa tam tuk zbieral desatrocia. Ale po case to uvidis. Diuretikum a draslik sa prejavia skor, mozno za 2-3 tyzdne.
Hloh by bol najrychlejsi, lebo ten za par hodin rozsiri cievy, hoci efekt netrva velmi dlho, mozno len pol dna.

RNG

martin, tuky ktore su v plodinach a zivocisnych produktoch su absolutne dostatocne.Nepotrebujeme nic dodavat.

Len nasa kuchyna vymyslela civilizovane pripravy jediel, kde pouziva izolovane oleje a tuky.
Este aj s tym by to nebol problem, keby ich vytlacali za studena a chemicky nemenili na tzv "stabilne" formy, ktore vydrzia vo flasiach bez chladenia dlhy cas a tiez predlzuju zivotnost produktov, v ktorych sa nachadzaju.

To brojenie proti zivocisnym tukom je platene priemyslom, ktory chce predavat lacne spracovane rastlinne tuky za drahe peniaze.
Maslo je ovela zdravsie pre nas, nez rozne chemicky upravene rastlinne oleje , margariny a natierky.
Existuju aj tzv syrove natierky vyrobene bez mnlieka, len chemickym spracovanim roznych rastlinnych olejov(stuzenie, hydrogenacia, rafinacia, stabilizacie)s pridanim umelych prichuti.
Ja som z mierou za maslo, panenske rastlinne oleje a malo prehrievane zivocisne tuky, hoci zivocisne by sme mali znacne obmedzit, kedze v zvieratach chovanych na farmach, bez zdraveho pohybu je podiel tukov uz aj tak vysoky v mase.
Napr, divoky jelen ma 5% tuku v mase a vyse 10 % sliach.
Krava /krmny bycek ma vyse 20% tuku a menej nez 5% sliach.
Takze mame z nich privela tukov(zapchate cievy a ulozeny tuk) a primalo materialu na slachy a klby(ludia, hlavne starsi, trpia na znicene, nedostatocne regenerovane klby)

RNG

reno, snazim sa kupovat len produkty so znamkou kvality GMP, lebo tam mam skoro istotu, ze su nezavadne.
Inac vyrobcovia v ktoromkolvek poli dnes podvadzaju, ako sa len da, zialbohu.