Otázky na RNG

959

RNG, zabudla som ešte sa Ťa opytať.Dnes som si kupila aj SJW a ako ho používať? Mam si dať keď pociťujem žaludočnu nervozitu, alebo pred cestou rano 1 kapsulu a kedy ďalšiu, alebo 2 naraz, či koľko?

RNG

payn, ked sa zdrzujes na slnku, nemala by si pouzivat st Johns Wort zaroven. Vitamin E ochranuje hlavne zvnutra(na plazi 400-800 IU), zvonka je najlepsii na kozu kokosovy olej a mozes pridat do neho 10% vitaminu E, tekuteho.

Martin_242

Ja som si bol dnes v Slimáku kúpiť 2 doplnky, mali ich a vraj má prísť na predajňu tento týždeň tovar.
Tak dúfam, že už sa to zlepší so zásobami.
Nech môžem vyslať kolegov a rodinu na vaše doplnky :)

payn

RNG, ked zoberiem SJW a potom sa zdrziavam na slnku, nemal by som si preistotu objednat vitamin E-olej? a pred pobytom na slnku sa nim natriet?

959

RNG ďakujem za rýchlu odpoveď.
No vidíš, tak ja to nechapem, nakoľko v Lučenci mi povedali to isté ako keď som volala do Blavy.Obe predavačky tvrdili, že Betain objednali a že škoda že si ho neposlal, nakoľko ževraj ide najlepšie na odbyt, doslova na dračku, že ho skoro každý pýta.Tak potom to neviem pochopiť, nakoľko verím, že keby ako ony tvrdia ho objednali, tak si myslim, že v tom pripade by si ho bez problémov a s radosťou poslal.Nie?
Takýmto systémom to iba stagnuje a to na škodu nielen nas, ako zakaznikov, ale aj teba, pretože by si mal aspoň konečne obrat a lepšie sa rozbiehajuci obchod.Konečne by ti to prinašalo po kusku aj zisk.
Inak tá pani v Lučenci je veľmi milučká a ochotná.Problém je iba v tej prekliatej komunikacii medzi vami.Škoda, lebo človek si ide niečo čo odporučíš kupiť a keď to nemaju, je z toho smutný, nakoľko ďalšia zásielka bude niekedy najskor o 2-3týždne.
A najhoršie je to, keď niekomu poradiš niečo, čo akurát ten dotyčný surne potrebuje a momentálne to nemaju.....A bohužiaľ, nemáme si to veľmi kde inde kupiť,nakoľko tvoje doplnky su nielen zložením fantastické, ale aj tá super cena!
Ja som si už tak zvykla na tvoje produkty, že iné ani nechcem.

RNG

buferovany askorbat vapenaty sa rozpusta rychlo vo vode. Mozes to skusit v pohari vody. Na to netreba kyseliny v zaludku.

RNG

Ako som uz parkrat napisal, za poslednych 6 tyzdnov som nedostal ziadnu komunikaciu o stave skladu pre totalne zlyhanie pocitacovych liniek. Napriek tomu som zaslal uz pred dvoma tyzdnami vacsie zasielky(asi polovicu z doplnkov) a momentalne chystam dalsiu.
Nikto ma neupovedomol o odbyte betainu HCL, ktoreho mali podla posledneho oznamenia v predajniach plno. Kokosovy olej je trosticku problem, lebo je ciastocne sezonny, takze mi ho slubili do jedneho mesiaca, kedze aj moj dodavatel z neho vybehol.
Ale kedze ma pomerne vysoku trvanlivost(vyse 3 rokov a zaruku 2 roky), mozeme ho objednat do zasoby .
Este stale mam problemy so schvalovanim, dufam, ze v najblizsich mesiacoch sa to zlepsi a budem moct mat ovela sirsi sortiment aj na nete.

959

RNG,prosim ťa ešte o jednu odpoveď.Kupilasom si ascorban vapenatý.Chcem iba vedieť, či sa mi dobre absorbuje v tele pri mojom chabom trávení, či nebude vylučeny, alebo si ho mam radšej podrviť?

959

RNG,neopdpovedalsi mi, rano som pisala, že v oboch predajniach nie je Betain Hcl, ani kokosak.Mrzí ma najma ten Betain.Predavačky povedali,že bol objednaný ale nevedia, prečo nedošiel. Čo sa stalo? A kedy najbližšie dojde? chcem sa opýtať, či ho objednáš.Ďakujem.