Otázky na RNG

RNG

Majo 2906, co uz aj z tekutych zeolitov vysli?. Ved som pred par tyzdnami poslal 40 flasiek! Nie je problem objednat dalsie, ale pre istotu zavolaj do Lucenca.

RNG

rolnicka, specificky boreliozy a chlamidie znizuju obranyschopnost tela a pre to sa v tele zachytia sekundarne infekcie. Takze treba adresovat nielen sekundarne(helicobacter, streptokoky, stafylokoky)...) ale aj primarnu ako boreliozy a chlamidie.

RNG

Janecka, sytena voda ma nizsiu schopnost rozpustat, nez cista.
Ja ale osobne som pouzival zeleny jacmen do mixov s ovocim a ovocnymi stavami....

majo2906

Dobrý deň RNG.

Plánujete poslať aj tekuté zeolity?Kúpil by som niekoľko balení.Veľmi sa mi osvedčili hlavne pri protiplesňovej diete.Pochopil som že najprv telo treba detoxikovať od ťažkých kovov a iných bordelov čo zaťažujú telo a až potom držať protiplesňovú dietu.Ked som ich užíval, moja chuť na sladké úplne zmizla...čo sa mi nestalo pri žiadnom inom užívaní doplnkou.

rolnicka

RNG mam jednu otazocku. Pocula som vraj, ze ked ma clovek Helica a ma este nejaku bakteriu, virus,... ako napr. Streptococy, Chlamydie, Mykoplazmy,.... , tak sa vraj len tazko zbavi Helica pokial sa nevylieci z tych ostatnych. Nevies, co je na tom pravdy???

jancecka

Ahoj RNG, mám jednu otázku, opäť sa týka mladého jačmeňa. Je na ňom napísané, že sa má piť s nesýtenou vodou, no včera ma situácia donútila zaliať si ho minerálkou a bolo to oveľa chutnejšie ako s obyčajnou vodou. Tak by som sa chcela spýtať, čo môže na minerálke jačmeňu prekážať? Rada by som to tak pila

RNG

bykes, ak sa neosveci predajna v Bratislave a Lucenci, tak by sa neosvecila ani v Kosiciach.
Predavat cez dalsieho distributora by len navysilo cenu.Moj plan bol predavat priamo zakaznikom bez distributorov a nakupovat priamo od velkovyrobcov.