Otázky na RNG

RNG

Na zaludok betain HCl,amylaza, pepsin, na creva proteazy, laktazy, celulazy, lipazy..., proste co ti chyba k dobremu traveniu.
Zo zelenin sda napriklad uvolni zelezo hlavne celulazou, z masa hlavne proteazou atd.

RNG

evca, ked nevies dostavat poriadne mineraly(tj aj zelezo) z potravin, mas asi nieco s travenim(malo kyselin=nafukovanie a pala, alebo malo enzymov=tiez nafukovanie, ale v crevach.).
To sa da napravit lahko doplnenim.

RNG

Elessar, nadej umiera posledna.
American cancer institute ma registrovanych vyse 3000 protirakovinnych rastlin.
Niektore z nich su velmi ucinne.
Tie tu spominam casto.
Graviola, lapacho(Pau D Arco),B-17,Vilcacora(Uncaria tometosa) a vytazok z nej=Samento,kombu, a rastliny obsahujuce vela Betaglukanov.
Je ich samozrejme ovela viac, ale tieto su mimoriadne ucinne v klinicky odporucenych davkach.
Telo, kde sa rakovina vytvara a siri rychlo musi byt extremne zamorene, takze je potrebne ho co najskorej odmorit.
Odporucam na to velke davky tekutych zeolitov(3x20 kvapiek)
Silne davky enzymov na prazdny zaludok(napr 3x3000 mg pankreatinu, alebo silne rastlinne zmesy ako Multi enzyme, 3x2 denne, pripadne viac alebo silnejsi Super Multienzyme)
Kokosovy olej, lanovy olej a rybaci olej miesto vsetkych ostatnych.
Mnozstvo silnych antioxidantov(vytazok z hroznovych semien, zeleneho caju, alfa lipoicka kyselina, CoQ-10,silimarin, vitamin E, selen, vysoke davky vitaminu C(10g +)
No a ostatne okolo stravy je jasne napisane v "desatore"

evcca

ahojky, potrebovala by som poradit nieco miesto tabletiek fe, pretoze mi v krvi velmi kolise, za sest tyzdnov mam pokles z 11,8 na 3,8. pocas siestich tyzdnov mi ho lekar vysadil a takto to dopadlo, hoci som jedla potraviny bohate na zelezo. rng, je nieco prirodne? vdaka.

elessar

RNG...co by si poradil pre mladeho cloveka (okolo 23 rokov), ktory ma rakovinu a metastazy vlastne uz po celom tele. da sa este nieco robit??? vdaka

RNG

nesika, DMSA je najrychlejsi prostriedok specificky na ortut a dostane sa aj do mozgu(krvna bariera).
EDTA je asi tak 1/3 ucinku a nedostava sa do mozgu.
Ucinok komplexnych latok v cilantre je po celom tele, ale nie tak rychly, ako horespomenute chemikalie.
Rozne ovocne kyseliny tiez cheluju(viazu na seba), napr kyselina citronova, kyselina jablcna, kyselina berbericka a dokonca aj kyselina askorbova(vitamin C).
Pri chelacii je dolezite striedat kyseliny a na druhy den zasadite zdroje mineralov, alebo ich dat aspon 6 hodin od seba.
Cilantro, NAC a tekute zeolity pracuju na inom principe zachytu. Zeolity su velmi aktivne na ortut.