Otázky na RNG

fidorka 2

ahoj RNG, som v hroznej depresii, nemomáha mi ani jeden z tvojich doplnkov, chcem sa opýtač či nemáš niečo čo nahradzuje neurol aleboniečo na spanie miesto Hypnogenu, lekárka mi to nechce predpísať, nakoľko je to vraj návykové, Skúšala som SJW a 5-HTP ale u mňe to vôbec nezaberá. Páli ma koža na celom tele, tlaky v hlave, potenie, úzkosť, samovražedné myšlienky neustále. Asi by skutočne najlepším riešením zobrať si život. Ale keď môôžeš tak poraď niečo, prosíííím.

milan63

Už asi 4 roky mám problémy s dýchanim.Fyzické bolesti žiadne.Len to dýchanie je sťažené.Odborná lekárka ma zaradila do skupiny - N4a,predpísala mi SEREVENT.Po ňom sa cítim Ok.
Čím by som mohol to zdravie upevniť?
More? Hory? Sauna? Bylinne prípravky?
Ďakujem za odpoveď.Pekný deň.

RNG

oli, este spat, gaukoma je tiez vysledok poskodenia ocnych nervov.
A casto je to nielen ocnym tlakom, ako hjovoria lekari, ale virusami, ktore poskodia nervovu izolaciu.
Hlavne u ludi v starsom veku, ked viralna imunita poklesava a a mnohi dostavaju rozne bolesti, pasovy herpes, syndrom sucheho oka a ine viralne prejavy.
Takze chaparal a rybacie oleje v prvom rade, ak som to spravne odhadol. Ale pre istotu aj mineraly na kosti a B-12 pod jazyk.

RNG

Blepharospazmus je len latinske meno na krcovite stahovanie viciek.
Okrem nervoveho povodu(ktory som sa snazil adresovat vitaminmi B hlavne, ale niekedy je dovod podobny ako v tetanii nedostatok mineralov, aspon miestne, tj draslik, vapnik a horcik hlavne) su aj ine dovody:
Chorea, Huntingtonova choroba, parkinsonova choroba,parazity atd.
.....
Umrtvenie nervov botulotoxinom je len docasne riesenie na blinkanie, nie odstranenie problemu za tym.
...
Pri nervovych zapaloch sposobenych virami(skraty sposobene poskodenim myelinovej izalacie)je postup potlacit viry zvysenim viralnej imunity alebo brat rovno antiviralne prostriedky(najsilnejsi prirodny k dispozicii je chaparal, 2X1 gram) a regeneracia nervov branim rybacich olejov z vysokym obsahom DHA potrebnym na regeneraciu myelinu.Napr lososovy olej alebo koncentratat Max EPA, 3x3 gramy+ denne.

RNG

Maria, 2 Bone Re.., 2 spiruliny a 2 yamy.
Aj male vychylky, prakticky nezistitelne lekarmi v hormonoch vedia narobit problemy s hospodarenim mineralmi. Preto maju zeny aj napriek presnemu sledovaniu lekarskych rad osteoporozy.
A to by nemalo byt, kedze sa tomu da takto jednoducho predist.

oli

Ďakujem RNG za odpoveď,ale mám obavy aby to nebol Blepharospasmus.Mám aj glaukóm a posledné 3 roky začalo to svetloplachosťou a končí to sťahmi. Užívala som už viacero výživových doplnkov, aj na oči, brala som aj veľa očných kapiek,ale beznádejne.Očný lekár, ktorému chodím je nič moc. Všetky vyšetrenia som si musela sama pýtať. Na jeseň idem na neurooftalmologické vyšetrenie, ale viem že jediný liek na tie sťahy je botox, aj ten mi nemusia dať,pretože je to pre naše zdravotníctvo drahé. A tak stále hľadám a hľadám. Ďakujem moc.