Otázky na RNG

RNG

fidorka 3 glgy netreba, jeden staci a nezapijaj to.Radsej to opakuj viackrat denne.
Nech sa ti koncentracia striebra udrzi v puse co najdlhsie.
Na co to vlastne beries?Uz som zabudol

RNG

SAM-e je pomerne velmi drahy, zatial som doviezol lacnejsi SJW a 5-HTP.
Az bude specificky nan zaujem, mozem ho doviezt. (Davkovanie je 2x200 az 400 mg)

RNG

letnusa, brcina elesar.
MIneral zeolit vo velmi jemnej forme je nanometrova ciastocka, ktora prenika cez cele telo, ma formu ako klietka a zachytava rozne skodliviny, vcitane ortuti, olova hlinnika, kadmia a rozne organicke pesticidy a agresivne latky(volne radikaly).
Chlor sa z tela odstranit neda, ten sa okamzite naviaze. A v tele mame hromadu chloridov(NaCl, KCl, CaCl....)
Niektore organicke chloraty(jedovate) patria medzi volne radikaly, a tie zeolity pomozu odstranit.

RNG

DMSA(meso 2,3 dimercaptosuccinicka kyselina)je chemikalia, ktora na seba viaze ortut a aj ine tazke kovy. Nemozno ju povazovat ale za potravinovy doplnok, preto ju nedrzim v predajni.
Su aj ine chelatory(odmorovace), ktore su ucinne na ortut, ako rozne organicke kyseliny, hlavne EDTA(etyl diamin tetra octova kyselina) poyzivana v potravinarstve ako kyslidlo, nahrada kyseliny citronovej.
Nedrzim tieto v obchodoch, zatial mam len enzymi a tekute zeolity na odmorovanie.
Spomenul som aj silny odmorovaci ucinok cilantra, snad doveziem niekedy semeno, a ludia si to mozu pestovat v zahrade alebo v kvetinacoch, Da sa mrazit na pouzitie cely rok.Daju sa z neho robit rozne natierky(pesto)s olivovym, kokosovym olejom a orieskami, alebo piniovymi jadierkami.
Vlastne pravdepodobne doma dostat semeno koriandra ako koreniny, zelena cast nad zemou je cinsky petrzlen-cilantro

RNG

Majo, telo zamorene tazkymoi kovmi ke oslabene aj v boji proti plesniam Odmorenie to zlepsi. Casto aj antibiotika nezaberaju kvoli zamoreniu. V portugalsku zistili, ze cilantro(cinsky petrzlen, zelene listky koriandra) su silny chelacny agent(odmorovac) lebo ludia, co jedli cilantrovu polievku casto zistili, ze im zabrali predtym nezaberajuce ATB.

RNG

eva 10, ja lieky neodporucam, len potravinove doplnky. Na podporu mozgovej cinnostio a rozvoja su rozne nootropics, ktore som tu viackrat spomenul.Davkovanie je zhruba 1/3 dospeleho.
KOnkretne vyrobky nemozem radit, toto je informacne forum, nie reklamna platforma.

RNG

Micia, antioxidantov je hromada. Vitamin A, C E , vyazky z hroznovych semien,cucoriedok, bilberry, lutein,beta karoten, alfa lipoicka kyselina atd.
Je tam plno vyrobkov z roznymi tymito spomenutymi.

RNG

temperka, sedimentacia je len pomocne cislo na urcenie zapalov v tele(reuma)
Dobra sedimentacia este neznamena, ze je clovek zdravy.

fidorka 2

ahoj RNG, ja teraz užívam tú vodu "koloidné striebro" z Tvojho obchodu na prečistenie tráviacej sústavy a to tak, že ráno hneď po prebudení si dám do úst asi 3 glgy tejto vody, 3 minuty si ju len tak prevaľujem po jazyku a potom ju prehltnem a zapijem pohárom čistej vody, a to isté robím večer pred spaním na prázdny žalúdok. Robím to správne? Treba zapíjať tou čistou vodou? a ako dlho sa to má takto aplikovať?