Otázky na RNG

RNG

a aby som nezabudol, kazdemu odporucam 2x do tyzdna lyzicu lecitinu na cistenie ciev, aj upchate cievy sposobuju bolesti a mozu viest k infarktom. Lecitin vycisti cievy od tukov a tukovobielkovinnych nanosov.

RNG

sophia, to vyzera na nedostatok mineralov, tema tetania.
Ber nejaku dobru zmes na kosti so spirulinou a pouzivaj sol so znizenym obsahom sodika(38% KCl, najdes ju v Bille)

RNG

mh79,
flucloxacilin(floxacilin) je uzkospektralne atb podobne penicilinu, dnes uz nepredpisovane, lebo nema aktvitu napr proti zlatemu stafylokoku.
Co to ma s hrckou v prsniku spolocne neviem
Jedine, ze by to bolo nejake hnisave lozisko.
(Inac to moze byt tukova hrcka(na to je lecitin), cysta( na to su enzymi a jod) alebo zapalove lozisko( na to su rozne sirokospektralne antimikrobialne doplnky, ako GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, graviola, Samento atd.
Ucinna by bola aj iontoforeza striebornych ionov cez kozu do loziska.

sophia

Rng prosim porad:
asi par mesiacov mam pichlave bolesti na lavej strane srdca,niekedy akoby pod krkom,vlastne v celej oblasti hrudnika viac vlavo.srdce sa mi prave stasne nepravidelne rozbusilo na 3 sekundy.bojm sa ze to je vazne,tie bolesti pretrvavaju mam 31 rokov,normalny tlak,pohybu dost normalna vaha,prosim

mh79

RNG,
nasla som si lump v lavom prsniku,kt.je trosku bolestiva.bola som u doktora a predpisal mi Flucloxacillin 500mg,ze vraj uvidime ci to zmizne do 2 tyzdnov.Uz dlhsie citam tvoje prispevky a tak by ma zaujimalo co by si mi odporucal z doplnkov.Dakujem

RNG

trichonoma je jednobunkovy protozoalny parazit.
Liecenie je protiparazitnymi. Lekari pouzivaju metrodiazol. Ja by som pouzil GSE alebo protiparazitycky protokol dr Huldy Clark, ktory sa zaroven postara aj o ine pripadne pritomne parazity v tele.
Inac na tieto parazity je ucinna hlavne zlozka z paliny pravej(artemisia absynthia=wormwood), artemisinin.
Berie sa v davkach 2x100 mg s mliecnymi vyrobkami.