Otázky na RNG

[zruseny12]

Dakujem,pozerala som na ten extrat,ale tam nic nevidim,na tvojej stranke...ci to bude tak,ze ked si objedna tak az potom posles?

kostlivec

RNG, spominali ste, ze ste brali jeden cas doplnky na klby. preto by som sa chcela opytat, ci neviete nieco poradit: moj brat ma len 24 rokov ale ma problemy s klbami, bolia ho v podstate stale, najma ked dlhsie cez den chodi. zle sa mu kvoli tomu aj spi. minule si robil nejaku kuru z bobkoveho listu (vyluhoval a popijal jeden cely den), neviete nahodou poradit este nieco? alebo sa s tym uz nda nic robit? uz vyse roka beha po doktoroch, od imunologa po neurologa... dakujem

RNG

Vseobecne antioxidanty su na krcove zily dobre, specificky escin(vytazok z pagastanu konskeho)
Existuje aj krem s pagastanom, polsky Venitan(1% escin) .
Z mojich predajni: extrakt z hroznovych semien a antioxidacna zmes. Tiez vitaminy C a E.
Najviac pomaha ale prevencia, silne stahujuce pancuchace a vykladat nohy hore.
Tak tomu predisla moja zena. Jej sestry v jej veku uz mali doslova cierne nohy a ona ma zatial len jednu krcovu zilu, tu istu, ako mala pred 35 rokmi.

[zruseny12]

Pekny podvecer,RNG moja znama ma problem z krcovimi zilami vonkajsimi,co by si jej poradil zo svojej predajne?dakujem a aj ake potraviny by mala jest aby sa jej krcove zili zlepsili?za odpoved dakujem...

RNG

ellesar, potraviny v prirodnom stave su najzdravsie.
Kakaovy prasok ale uz nie je celkom prirodna potravina, je to prazeny produkt.Prazenim sa z povodnych surovych(raw) kakaovych bobov stratia rozne fytonutrienty.
Odmastenie sa prevadza luhami(Dutching).
Je len zazrak prirody, ze po tolkom tepelnom a chemickom spracovani sa predsa v kakaovo, prasku zachovaju nejake uzitocne latky pre nas. Antioxidanty, teobromin, alkaloidy.

RNG

ufo, som stary pan-62 rocny, hodne nad vahu a pracujuci hrozne hodiny cely zivot.
Ked som sa obracal na lekarov s problemami, malokedy mi pomohli, preto som bol nuteny zacat studovat sam lekarsku literaturu.
To ma priviedlo k skupine lekarov(zapadny typ mediciny, normalne univerzitne vzdelani) pouzivajucich prirodne prostriedky na udrzbu a prinavratenie zdravia.
Je ich na svete len niekolko tisicov dokopy, zialbohu.
Ja dnes beriem velke mnozstva doplnkov vyzivy, podla potreby.
Pravidelne musim brat doplnky na cukrovku a jej nasledky(regeneracne doplnky a udrzujuce hladinu cukru), beriem Betain HCl a enzymi na travenie a cistenie tela, lecitin, vitamin C a E, obcas vitaminy B, podla potreby probiotika a ostatne, podla potreby.
Urcity cas som musel brat doplnky na klby-ked sa mi daco nastahovalo do klbov.
Obcas si dam rozne cistiace a regenerujuce doplnky, hlavne zelene.
Ked sa ma chytaju chripky alebo rozne nakazy, porazim to za par dni roznymi antimikrobialnymi prostriedkami.
Za poslednych 15 rokov som mal snad 5 dni dokopy zvysenu teplotu(do horucky som tomu nedovolil prist) a nikdy som nelezal doma chory-liecil som sa za plneho pracovneho zatazenia.
Moj 7 denny pracovny tyzden ma vyse 50 hodin vo vyrobnej firme, a plno na tejto "bokovke", doplnkoch.Obcas aj ine, krajanske aktivity, pripadne rodinne.

elessar

RNG...chcem sa opytat, co by si preferoval ako hodnotnejsiu potravinu: odtucneny alebo neodtucneny kakaovy prasok??? dakujem.

ufo

Otázka pre RNG: Prosím Vás, koľko prípravkov užívate Vy, ako osoba, denne, resp. týždenne? Môžete ich aj kategorizovať na nejaké hlavné skupiny? Teoreticky by ich malo byť veľmi veľa, keď ich tak vrelo všetkým odporúčate. Alebo ste úplne zdravý/zdravá aj bez nich? Prosím serióznu a pravdivú odpoveď. Prosím uviesť aj Váš vek a pohlavie. Možno sa to už písalo, nemôžem však hĺbkovo čítať všetky príspevky. Ďakujem.

RNG

icq, neodporucam nic na narast svalovej hmoty okrem normalnej vyzivy, dostatok bielkovin a mierne cvicenie.
Nie som priatelom budovania extra svalovej hmoty, to znici predcasne organy extra zatazou a skrati zivot.