Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

nuz samozrejme, ze moje ceny su nizsie, hoci je to v tabletach obvykle polovica a neplatis drahe postovne z Anglicka. Ale aj ja budem muset uz zvysit ceny, este pred zmrazenim, lebo za posledne 2 roky som ich nemenil a pri slabom dolari a drahej nafte sa ceny hodne posunuli.Nieco len 10-15%, nieco aj ovela viac.Ale to postihne kazdeho....

damian

...ja som to skusal na sebe a je to nadhera. Ale je to drahe pre ludi zo SK si to kupovat v UK. Tak zato sa Ta pytam. Je to dvojtyzdnova kura, pricom na druhy tyzden sa robi len kazdy druhy den. Hlavne PACIENTOM S KOLOREKTALNYM Ca SA TO VELMI ODPORUCA, ALE AJ INYM SAMOZREJME.

RNG

damian, tabletky magnezium oxide, co mam sa rozpadnu rapidne(5 minut ) vo vode, takze to iste urobia aj v zaludku. Co sa tyka 1 lyzicky prasku, neviem kolko to je.
Zalezi od jemnosti mletia.

Celkova vaha tabletky je 1300 mg, z coho 800 je MgO, 500 je Mg a 500 su tabletovacie latky(celuloza a vosky, rastlinneho povodu).

Ale3- 4 gramy sa mi vidi az mnoho a tolko by sa zmestilo pohodlne na lyzicku. Nie su z toho problemy s ladvinami?
Vyrobca odporuca len 500 mg denne, niektori z mojich lekarskych zdrojov az 800 mg denne ale niekolko gramov, z toho mam obavy....

damian

RNG, da sa to rozpustit v pohari vody a vypit takto? Odporuca sa kavovu lyzicku prasku Magnesium oxide rozmiesat v pohari vody a vypit, kazde rano na prazdny zaludok pocas tyzdna a kazdy druhy den na dalsi tyzden. Takto by sa mala zacinat kazda detoxikacna kura. MgO zavodnuje creva, kedze MgO zadrziava v crevach vodu a vyplavuje stare (aj niekolkorocne) nanosy.

RNG

Navi, naviac je dalsi dovod na "zelene", detoxifikacia od ortute(mlade travy, morske riasy a pod.
Mozno sa zacnem krmit tou 35 zlozkovou zmesou Good N Green. Pred rokmi som bral raznu a jacmennu travu, neskor chlorellu, dnes si obcas hodim spirulinu, ale je to vzdy len max 3 -4 gramy. Mal by som brat viac. Na Good N Green je 9 gramova odmerka

RNG

mh79 a dadana.
Iontoforeza striebra sa prevadza tak, ze zapojite strieborny predmet, napr lyzicku(drotom) na + pol 4.5 voltovej baterie a dorknete sa miesta, ktore chcete sterilizovat striebornymi ionami. Minus pol chytite do druhej ruky.Podla intencity tlacenia - polu v prstoch sa da regulovat prud, aby to nepalilo prilis.
V pripade ust prilozit striebornu lyzicku na fistulu(opuchlinu na 5 minut viackrat denne.
Ja som si tak vyliecil uz neraz zub, ktory by som inac asi stratil.
Je to ucinne aj na rozne hnisave rany, acne atd.Pozor na prud, nesmie to stipat.

RNG

jaromir 38, moze to byt nedostatok mineralov, hlavne draslika, vapnika a horcika(podobne ako pri tetanii)
alebo nedajboze priznaky periferalnej neuropatie(pochybujem).
Alebo aj zhorsena cirkulacia.
Rada:
ber rybaci olej,
lecitin,
pouzivaj na solenie sol z Billy alebo inde,so znizenym obsahom sodika(s pridanym 38% draslika-KCl)

pripadne ber aj mineraly na kosti, aspon polovicnu davku na vecer so spirulinou.

RNG

damian, prave som MgO objednal, vypredali ho a neoznamili mi vcas. Pojde v dalsej zasielke. 500 mg elementarneho magnezia na tabletku.

RNG

navi, ja vsade zdoraznujem selen a teraz mam o jeden dovod viac-detoxifikacia ortuti. A zavazny,hlavne pre mna, lebo mam usta plne amalgam, niektore uz 40 rokov stare.
Inac vynikajuci chelator je cilantro(cinsky petrzlen, zelena koriandrova vnat). Zena ma vyborny recept na pesto z neho(kokosovy a olivovy olej, piniove oriesky alebo tekvicove jadierka, a plno cilantra,sol cierne korenie a cesnak, rozsekat v procesore na pastu, chladit.Natierat na chleba ako pastetu, nahrubo.