Otázky na RNG

dadana

dobry den RNG,vedeli by ste poradit nieco na hnisajuci zub-horna stolicka.zrejme je to hlbsie,lokalne sa k tomu neda dostat..pouzivala som GSE od vas ako radite na zapaly,ale zatial nepomohlo..dakujem

mh79

RNG,dakujem za odpoved.Mohol by si mi napisat nieco viac o tej iontoforeze...dakujem.Dnes som si objavila dalsiu hrcku ale na pravej strane prsnika,tak ma napadlo nemoze to byt reakcia,ze som po 4 rokoch vysadila hak?

zaria

navi, ja sice nie som rng. ale pokial ide o tento internetovy casopis magazin luna, poznam majitelku. ta robi detoxikaciu v bratislave v ruzinove, ma tam svoju "liecebnu miestnost", robi tam vselico mozne, a v tomto casopise si vlastne robi reklamu pre svoju cinnost. raz som u nej bola a nepacilo sa mi, ako to tam bezi tie vysetrenia ako na beziacom pase, ide tam skratka o nahananie penazi a este ma velmi sokovalo, ze tak akosi medzi recou zhadzovala tych, co robia podobnu pracu ako ona, robila to akoze tak nenapadne, az to bolo napadne. nemala som z nej dobry dojem. taketo clanky stale dava do toho svojho magazinu, aby ludi presvedcila, ze sa musia detoxikovat, co znamena, samozrejme ist prave k nej. je to osoba bez zdravotnickeho vzdelania, ma nejaku strednu skolu, neviem aku. ale tvari sa ako primar na kramaroch.

jaromir38

uz dlhsi cas mam bolesti noh, hlavne ked som v klude a zaspavam.Citim akoby mravcenie, trpnutie v oblasti lytiek. Da sa to nejako liecit? Ma niekto s tymto skusenost? Dakujem za odpoved

RNG

mariaa, zavolaj predavacky z obchodu, tie ti povedia, co maju na sklade, pripadne im povedz, co by sa mali pokusit zohnat.
Cennik na nete je velmi neuplny, tovaru je v obchodoch ovela viac.

RNG

kostlivec, 24 rocny by nemal mat ziadne problemy s klbami, pokial nema v tele nejaku nakazu(napr skrytu boreliozu alebo mykoplazmy). Tu treba adresovat najprv.
Potom, alebo subezne s tym treba brat doplnky na regeneraciu klbov. Musia obsahovat dostatok tychto materialov:zelatina, kolagen, glukosamin, chondroitin, MSM, a na klbovy maz hyaluronicka kyselina, CMO a oleje napr z avokada(2 avokada tyzdenne obnovia klbovy maz)
Pomocne latky-protizapalove okrem spomenutych su enzymi, ako bromelain, serrapeptaza a tiez dumbier, GLA z borakoveho/pupalkoveho oleja, ashwagadha, turmeric,boswelicka kyselina, rozmarinicka kyselina a samozrejme vitamin C.
Pre jednoduchost su hotove zmesy na klby na trhu, aj ja mam nejake v obchodoch.