Otázky na RNG

RNG

rencaa, silne enzymi(doplnky) na prazdny zaludok precistia telo.
Jod pomoze vytvarat aj vlastne telesne enzymi. Tema bezala mnohokrat(myomy, cysty, hrcky, tumory...)

iveta

a este som zabudla a probiotikum Acidophillus,je to tiez prasok moze uzivat?alebo staci colostrum,a to NAC ake mnozstvo ma brat to dieta. vdaka

iveta

viem aky je problem davat detom tie produkty,lebo davam to aj mojmu synovi 3rocnemu,ale berie ich,a som s nimi velmi spokojna.ale chcem sa spytat a mozu to v pohode brat aj deti do roka?a aloe vera moze brat,co vy na to?gse mam doma aj v tabletkach,keby sa mu rozdrvilo a zamiesalo do jedla?staci jedna tableta?moze to brat aj 9 mesacne dieta v pohode?este raz dakujem

daria

RNG dakujem,ale to mi uz asi dobierkou prist nestiha,odchadzam do USA(NYC) kedze su vase produkty z tade kde by som to tam prosim mohla zohnat?

RNG

GSE obsahuje 33% citricidalu, aktivovaneho vytazku z grapefruitovych semien.
Je to velmi silny antimikrobialny prostriedok, potravinovy doplnok.
Treba si ho pytat od predavaciek.

RNG

iveta, najlepsie na zahlienenie je NAC(acc) a este lepsi oreganovy olej, ale to do dietata nedostanes. Skuste mu zamiesat do jedla aspon 3x2 gramy collostra, pripadne jednu kapsulu agaricus blazei(275mg betaglukanov)
Collostrum prichadza ako prasok v kapsuliach, tak isto NAC aj Agaricus Blazei vytazok. Kedze nemaju vyraznu chut, mozu sa dobre schovat.
GSE je velmi horke, oreganovy olej zase velmi korenisty(pali), takze hoci su vyborne pre dospelych, pre deti su zialbohu nevhodne.
Stiekaj mu niekolkokrat denne koloidnu striebornu vodu do nosa, oci a na tvar

RNG

norehisteron je len synteticky gestagen, ziadna chemicka kyretaz.
A neviem vobec, ci su polypy v maternici hormonalne zavisle ako napr myomy.
V kazdom pripade, ked potrebujes progesteron, ber progesteron alebo nieco, co ti vytvara v tele vlastny progesteron(yam...) a nie chemikalie.
A na odburanie nepotrebnych vaziv v tele su enzymaticke terapie.