Otázky na RNG

moncika

RNG co si myslis o detoxikacii od tazkych kovov bentonitom clay?je to lepsie ako drevne uhlie ak sa to da vobec porovnat.dakujem

fiona

aj ja som si bola dnes pre doplnky v BA, išla som nabalaná jak Mikuláš :-) RNG pls posielal si aj vodu witch hazel,lebo som sa informovala v Lučenci aj v BA, ze zatial nič také neprišlo.

mala.bodka

RNG. dnes som bola prvykrat v tvojom obchode v bratislave. niektore z tych produktov ktore tu propagujes tam vobec nemali, takze som bola dost sklamana. obchod je na velmi dobrom frekventovanom mieste, skoda, ze nie je lepsie zasobeny. stravila som tam vsak asi hodinu,mozno aj viac. pani predavacka bola neuveritelne ochotna, uz som sa davno s takou milou osobou nestretla. vysvetlovala mi jednotlive preparaty na co sa pouzivaju atd. v tomto smere som bola spokojna, len skoda, ze som si nemohla kupit vsetko, co som chcela. aka je prognoza do buducnosti, myslis, ze sa to zlepsi?

RNG

tita je plno zmesi na slachy a klby. Obsahuju rozne zlozky, ako glukosamom, chondroitin, MSM, hyaluronicku kyselinu a protizapalove ako bromelain a dumbier a ine.
Na klbovy maz hlavne hyaluronicka kyselina, CMO alebo jest do tyzdna 2 avokada.
Colafit je cisty kolagen z prasata.Neviem, nakolko je tato forma absorbovatelna do tela, ale napr zelatina, ktora ma mensie molekuly ako kolagen zavisi velmi od cinnosti enzymov v tele.Ja by som ho bral spolu s bromelainom alebo papainom.
V obchode mam viacero zmesi na klby, staci sa spytat predavaciek.
A zelatinu najdes hocikde v potravinach. Najlepsie je ju pridavat do polievok(zhustnu) alebo vyrobit "jello". Pozor ale na nahrazky vyrobene nie zo zivocisnej zelatiny ale z modifikovanych skrobov.

RNG

lubos, oreganovy olej len s jedlom, je to silna korenina.
Enzymi na cistenie tela hodinu pred jedlom,
na travenie jedla spolu s jedlom

tita

RNG vieš prosím poradiť niečo na ohybnosť kolien a posilnenie klbov? Muž berie colafit, ale chcel by niečo lepšie ak vieš

RNG

serapeptaza rozklada bielkoviny, Cize ked zjes jedlo bez bielkovin(zelenina, tuky , skroby) tak sa enzym nespotrebuje na to jedlo a absorbuje sa do krvi a cisti telo.
......
Enzymi aj doplnky su zvacsa silne koncentraty, ked ich dostatocne nerozriedis, mozu drazdit zaludocne steny.
Moja zena sa stazuje hlavne na mineralove doplnky.
Poradil som jej brat malicko a casto, s kazdym jedlom, nie jednu velku davku naraz na poloprazdny zaludok.
Odvtedy sa uz nestazovala.

Najčítanejšie články