Otázky na RNG

babulka

RNG. kupila som si v tvojej predajni hyaluronovu kyselinu, koloidne striebro - spray, colostrum, agaricus a multi-enzimy. mozes mi prosim ta iba v kratkosti napisat na co sa to pouziva? velmi pekne dakujem.

RNG

ginsengov je plno roznych druhov(panax, sibirsky cinsky , korejsky americky) a roznych vytazkov. Kedze nemam ziadne silne klinicky pozitivne pouzitie, zatial som ho nedoviezol napriek jeho velkej popularite.
Valerian je tam v roznych zmesiach na spanok, ja ho mam trochu v 5-HTP. Mohol by som pripadne doviezt tiez bylinnu zmes na spanie, ak by domace neboli dost silne.

ooo

RNG prepáč, ja len, že psychológ zásadne žiadne lieky nepredpisuje... u nás teda rozhodne nie, tie môže dať len psychiater

RNG

Inac chystam sa doviezt este silnejsi, Super Multienzyme, zhruba 4 x tak silny, s obsahom aj Betainu.
Takze 3 tabletky z toho budu viac, nez co si brala dosial a opticky(menej tabletiek) mozno ludi upokoja.
Ja viem, kazdy ma averziu(odpor) k tabletkam, lebo tolko ludi bolo poskodenych liekami.
Ale tu sa nejedna o lieky so skodlivymi bocnymi ucinkami ale uzitocne doplnky potravy.

RNG

vaneska, specificky na celulozy existuju enzymi ako Beano(zeleniny, celulozy a niektore komplexne cukry). Ak mas nedostatok len tychto enzymov, mohla by si brat len Beano.
Multienzyme obsahuje zmes vela roznych enzymov, mozno nie vsetky potrebujes.
Ale davka, co beries, tri s jedlom nie je prilis velka.
Z Wonenzymu by si musela brat aspon 30, a aj tak by si nemala ten isty ucinok.

RNG

rukola, na zlepsenie hormonalnych hladin odporucam hlavne yam, ale aj pupalku, damianu a Dong Quai(zensky zensen=ginseng, tak to nazyvaju cinania)