Otázky na RNG

RNG

kortizol je hormon.
Hydrokortizonova mast potlaca symptomy alergii. Nelieci alergie, potlaca symptomy.
Na slnko odporucam radsej brat velke davky vitaminu E(az 1200 IU denne) a natierat sa hrubo kokosovym olejom.
A aj tak dlhodobe vypekanie sa na slnku je skodlive.
Aj dobre "nalozeny " do kokosoveho oleja hodina na slnku alebo cely den v tieni(aj v tieni su ciastocne ultrafialove luce) je maximum, co moze takto natrete telo bez ujmy zniest.

weleda

Dobry den RNG. Chcela by som sa Vas spytat aky mate nazor na kortizolovu mast, zevraj obsahuje hormony. Ja mam alergiu na slnko, tak som si to dala predpisat ze si to budem nanasat na dovolenke po slneni, lebo mam koznu alergiu na slnko.. Dakujem

RNG

inac cievy s zapchavaju hlacne nanosmi tukov a tukovobielkovinnych latok, preto odporucam kazdemu bez vynimky pouzivat 2x do tyzdna lyzicu cisteho sucheho lecitinu do jedla.
Zapchane cievy su dosledok nedokrvenia a zlyhania organov v tele.
Len srdce a mozog(infarkt a porazky) takto postihnute si dnes pricinou vyse 50 % vsetkych smrti. Takze zdoraznujem este raz LECITIN!

RNG

oli,toxoplazmoza je vysledok posobenia parazitickeho jednobunkoveho zovocicha(protozoa toxoplazmoza gondii) ktory je schopny zit vo vsetkych teplokrvnych zivocichoch.
Najvacsia pravdepodobnost je sa nakazit od maciek ci uz priamym dotykom, ci jemnym prachom obsahujucich ich fekalie.

Na parazity je dobra zmes dr Huldy Clark, ktora obvykle za 20 dni znici kazdeho parazita v tele.. Najdes ju aj v mojich predajniach.
Co sa tyka zmesi na oci, je tam Occuplex alebo Seniorvit, bohata na antioxidanty vcitane luteinu.
Ak si myslis, ze vyziva sietnice bola poskodena viralnym napadnutim cievok vyzivujucich oko(herpesy), najsilnejsie, co poznam antiviralne je chaparal, davkovanie 2x1 gram denne. Inac aj astragalus a aloe vera su tiez napomocne, aj baza, a hlavne vsestranny extrakt Z olivovych listov. Ale najsilnejsie, co poznam su betulin, chaga a chaparal.
Zialbohu betulin a chagu nedostanes na Slovensku a ani v USA, ale chaparal je krik rastuci v suchych oblastiach v strede USA(Arizona, Nove Mexiko, Nevada) a dodnes je dolezitou castou ludovej mediciny tam zijucich indianov.Takze ten najdes aj v mojich obchodoch.

[zruseny12]

RNG,ale tam pisu odbornici lekari a najnovsie novinky ,co su vobec vo svete,novinky vo vyskume atd.ziadne zvasty...

RNG

mariaa, lutujem, ale ja radsej citam lekarske periodika, nez popularne casopisy na informacie. Verejne komunikacie ako tlac, televizia a rozhlas su uplne v rukach reklamy a nie su zdroj informacii, ale dezinformacii roznych silovych skupin.

oli

RNG prosím, a aké máš v predaji najlepšie protivírusové doplnky výživy? písala som nedávno tiež ohľadom tej škvrny na oku u môjho manžela(prekonal toxoplasmózu) a ja veľmi neverím lekárom že ba to mal makulárnu degeneráciu. Enzýmy mu dávam aj lutein. Aj keď lekári tvrdia že výsledky na toxpoplasmózu sú v poriadku, ja mám pocit že nie, pretože už mu to chytá aj druhé oko.

RNG

majkaa, virusy mozu poskodit nervove obaly, sposobit zapaly ciev a tym nedozivenie sietnice a ine.
EBV a herpesy napadaju casto nervy.Preto stale trubim, ze si treba zvysovat viralnu imunitu, lebo tieto hnusoby su v nas vsetkych stale a len cakaju na oslabenie, aby sa mohli rozmnozit a skodit nam.

RNG

picolo, destresovanie je napr meditacia, thai chi, yoga, prechadzky v tichu v lese...
Vitaminy B podporuju tvorbu roznych neurotransmiterov.
Medzi neutotrnsmitery patria mineraly(ionicke vedenie signalov), serotonim noradrenalin, dopalamin, rozne choliny, Gaba, a ine.
Specificky na srdce ale by som povedal ze sa asi jedna o mineraly najskor.