Otázky na RNG

RNG

radkabb, hrudky su obvykle kvasna nakaza, Na to su syry vyziva a tak isto sladke zivi kvasne nakazy a plesne.
Obavam sa, ze budes muset zmenit dietu, malicko sacharidov, viacej bielkovin a vela zeleniny.
Proti kvasnym a plesniam pomaha jest niekolko lyzic kokosoveho oleja.
Ked mas totiz kvasnu infekciu na mandliach, mas ovela viac z nej v traviacom trakte, a tam ju treba najprv vyhubit a nasadit probiotika miesto nej.
.....
Upozornujem, medzi branim antibakterialnych(oreganovy olej, GSE, extrakt z olivoveho listu, graviola lapacho, samento vilcacora...)a probiotikami musi byt aspon 3 hodiny pauza.Probiotika je najlepsie brat na noc s jablkom.

[zruseny12]

picolo nechcem sa miesat RNG do kseftu,ale pisal si,ze si mal jeden cas hnacky a stress a pri stresse sa vacsinou trati z tela vela vit.sk.B,tak skus doplnit to a potom uvidis...ja by som pre teba mala riesenie,ale neviem ci by si chcel...

majkaa

písalo sa tu o makulárnej degenerácii,može ju sposobiť aj údajny potvrdený vírus cytomegalovírus,alebo prekonaná mononukleoza? ,da sa uplne minimálne štádium porušenia napraviť,ako ?

radkabb

Dobrý večer, ja váham napísať už dlho, ale mám nepríjemný problém, ktorého sa asi nedá zbaviť. Užívam probiotiká z vášho obchodu a k tomu aj oregánový olej, ale môj problém vôbec nemizne skôr sa stupňuje - neustále sa mi robia otrasné hrudky v záhyboch mandiel. Som z toho zúfalá, mám vkuse nepríjemný pocit v ústach , paniku dakoho pobozkať, že to bude cítiť a nič iné mi neostáva, len si denne vyberať aj 2X2 cm toho hnusu odtiaľ. neviem , čo ďalej. Vyplachujem si ústa aj Florsalminom - čo je šalviový výťažok...neviem, čo robím zle. Jem veľa syrov a aj sladkých jedál, som veľmi chudá a slabá.Poradíte mi čosi naviac?

RNG

picolo, stres zvysuje spotrebu roznych neurotransmiterov a ked sa nezvysi zaroven ich prijem, moze dojst k ich nedostatkom a nasledovnym nervovym problemom z toho.
Destresovacie techniky su vyborna pomoc, doplnky na zmiernenie stresu tiez pomozu a doplnky na vycerpane alebo znizene neurotransmitery tiez pomozu.
Problem je len zistit, ktore neurotransmitery to vlastne su, lebo u kazdeho je to velmi individualne.
Tj. nepomoze ti nic ineho, nez skusat, ktory alebo ktore z nich ti osobne sadnu.

RNG

koloidne striebro sa pouziva ako antimikrobialny prostriedok, na pitie, postreky, vyplachy. Pri nabeho na nakazy(nos mandle, prinosne dutiny) striekas mnohokrat denne do ost a nosa. Pri syndrome sucheho oka do oci.
Pri zaludocnych problemoch 4x2 lyzice denne.
Collostrum je supervyziva a superobrana pre telo. Davky su od 1 gramu az po 30 gramov denne, podla potreby. Vysoke narazove davky su hlavne pri rakovinach a kolapse funkcie tela, kde collostrum je absorbovatelne aj pri zlyhani travenia.
.....
Agaricus blazei je zdroj betaglukanov, ktore stimuluju cinnost a vytvaranie extra bielych krviniek(nasa obranna armada proti prakticky vsetkemu)
Udrzobne sa berie 200-400 mg denne(1 kapsulka),
intenzivne 3x2 denne(infekcne choroby a rakoviny)
......
Multienzymi je zdroj enzymov na cistenie tela(na prazdny zaludok hodinu pred jedlom)
alebo na pomoc pri traveni jedla(s jedlom)
Davky su 1 az 4 tabletky obvykle, podla potreby.
Na prazdny zaludok neodporucam prekrocit 3, niekoho to moze drazdit. Vtedy treba davku znizit, brat radsej 3 krat denne jednu-dve a zapit vela vodou.