Otázky na RNG

959

RNG,takže koľko tbl.odporučaš rano nalačno z toho super multienzýmu na prečistenie tela a ako dlho to možem praktizovať?

959

Rng,chapem.Takže mne je vyhodnejšie brať samotný Betain.Ale ak by som si chcela prečistiť telo tak rano nalačno mam brať Multienzým, alebo radšej Super multienzým.

RNG

959,super multi obsahuje na tabletku 200 mg Betainu HCl. Betain ma 400 mg na pilulku, tj je podstatne lacnejsi, pokial nepotrebujes aj enzymi.

RNG

lizanka, virus EBV ma dnes skoro kazdy. Pokial ho nedostanes v masovom mnozste, telo sa mi ubrani a nedostanes mononukleozu. Ale EBV ti v tele uz zostane kadekde skryty dozivotne. Aspon tak sa zda, lebo ho vynicit kompletne je prakticky nemozne, tak ako rozne herpesy atd. Pokial si ale drzis vysoku imunitu na viralne, nemusi sa ti ani jeden virus v tele prilisne rozmnozit, aby ti sposobil symptomaticky jav( tj viditelne poskodenie)
Samozrejme bozkavanie, pouzivanie toho isteho priboru, poharov bez sterilizacie to prenesie. Ale aj kvapockova infekcia je mozna, prenos hmyzom a pod.

959

RNG, ahoj.Akurát tu čitam, že posielaš na Slovensko super multienzým.Ja beriem, ak si na mňa pamatáš na trávenie Betain Hcl, hoci teraz bol dlhšiu dobu vypadnutý a bola som nutená kupovať u nas pankreolan.
Chcem sa opýtať,či si možem teda namiesto Betainu kupiť tento super multienzým , alebo nie a mam naďalej brať iba Betain.Lebo vtedy si mi pisal, že mne na žaludočné trávenie netreba Multienzým,lebo ja nemám problémy s črevami že mi stači Betain

lizanka

dobry den RNG, da sa mononukleoza chytit aj ked sa napijem po inej osobe z flase? a je mozne, ze ak mam dobru imunitu, tak sa u mna ten novoziskany virus neprejavi prepuknutim ochorenia?

RNG

prtipravky(doplnky ) na oci nerobia zazraky, len zastavia dalsiu degeneraciu prinajlepsom. Po precisteni cievok je mozne, ze niektore nervy sa "vskriesia", ale je to dost malo pravdepodobne.
Mononukleoza je choroba-prejav sposobeny virusom EBV(Epstein Barr). ten ma dnes podla US statistiky 98% americanov, v Europe to bude asi to iste.
Kedykolvek je telo oslabene a znizi sa jeho viralna imunita, virusy v tele sa mozu natolko rozmnozit, ze sposobia choroby, vcitane mono.
Toxoplazmoza je parazit, imunita na parazity neexistuje, takze sa mozes nakazit znova a znova.
Pecen treba cistit a regenerovat po viralnom utoky a hlavne po mononukleoze protokolom dr Berksona.
Rybaci olej je potravina, ktorej zdravotne ucinky su hlavne riedenie krvi a zdroj omega 3 kyselin potrebnych na rozne struktury v tele(nervove obaly, mozog...)a vitaminy A a D.
Wobenzym je stara osvecena, ale slaba enzymaticka zmes, povodne pouzivana na enzymaticke cistenie tela

RNG

majkaa, virusy vedia nielen poskodit ale aj zabit!Nejeden starsi clovek bol dorazeny pasovym herpesom(shingles)!
Pecen je nas filter, ked sa poskodi, telo sa zamori a nasledky mozu byt kdekolvek v tele.

RNG

vaneska, super multienzym uz odtialto odisiel, takze za tyzden bude na Slovensku a zavisi kedy ho konatelka vyzdvihne z colnej zony.
Oreganovy olej a GSE su silne antimikrobialne latky, tj proti bakteriam, kvasinkam, niektorym virusom , plesniam a mykoplazmam, dokonca aj parazitom.
Oreganovy olej je aj silny expektorant(odhlienovac pluc)