Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

moncika

ahoj RNG,prosim ta mozes mi vysvetlit tie min.koncetracie citricidalu?pozrela som tu stranku ale vobec tomu nerozumiem,tym jednotkam......
dakujem pekne

payn

RNG, prosimta aky rybaci olej alebo zmes olejov by si mi doporucil na depresiu, MaxEPA alebo zmes, lanovy rybaci borakovy olej alebo iny? A aky lecitin, sojovy extrakt alebo cisty granulat? Prepac ak to tu uz bolo rozoberane, ale nepodarilo sa mi to v diskusii najst.

RNG

vcera som sa stazoval ze neviem viac najst data na citricidal. Moj syn ich predsa len vyhrabal z archivy a zrejme za tyzden dva zmiznu kompletne z netu. Takze kto si ich chce okopirovat(tabulky na minimalne koncentracie citricidalu potlacajuce rozne mikroorganizmy, tu sa este daju ziskat:
64.233.167.104]

RNG

majo,, poznam oba. Problem je, ze Swanson nechce predavat velkoobchodne, a casto limituje velkosti objednavok na 3 az 6, co sa mi neoplati. Ale som uz od nicj objednal aj viac a dorucili mi(napr Bone Essentials).
Uvedene oba poznam, prvy je vyhodnejsi cenove, teda momentalne, lebo,ich ceny sa prudko menia z mesiaca na mesiac(nevyhoda maloobchodu). Osobne aj tak si myslim ze zmes Stress B plus C od NBTYje lepsia, aspon podla zlozenia.

959

A ešte napíš, či by mi na to prečistenie neboli lepšie tie slabšie Multienzými, lebo som dosť cintľavka a nie že mi bude zle z toho, že to bude na mńa silné.Mám 40 rokov a vahu 51-53 kg.

959

RNG,ďakujem za odpoveď.No, maštoho veľa, tak si na mňa nepamatáš.Často sme spolu komunikovali.Poslal si mi aj tvoje fotky z oslavy.
Ja som mala to pomalé trávenie, Ťažobu žaludka, ale Betain mi to upravil + som mala tu nizku hladinu draslika, aj napriek braniu draslikových tabliet-čo sa mi neabsorbovali, vylučovala som ich.Mala som zavrate, zoslabnutie, ale pisal si, že to je z toho pomal.trávenia.
No a rozmýšľam že by som sa niekedy odmorila, ale neviem, či to možem iba tak, alebo mi musi niečo špecialne byť, aby som top absolvovala.Prosim napiš, či to možem urobiť, nie že ma vyruti.

majo2906

Dobrý deň RNG...našiel som bezdextrínový B-complex od firmi swanson.Obsahuje iba želatinu a ryžový prášok.Bol by vhodný aj pre moju mamu lebo ona je zas alergická na citrusy a tiež aj na kvasnice.
-odkaz odstránený-
A taktiež B-6 od nich je cenovo výhodná
htp://-odkaz odstránený-

Na stránke napr. dr. clarka je písané že 5-htp dobre spolupracuje z B-6 proti depresiam, takže by mohli aj viaceri ľudia vyskúšať extra B-6.
A ešte som zhliadol že majú akciu na silný curcumin.
-odkaz odstránený-

bubina

mojej mame predpisali vitamin B12 tisícku, a dopočula sa že môže sposobovať rakovinu, preto prosím RNG o tvoj názor,či to môže byť pravda alebo nie. dakujem za odpoved

RNG

2 rano, povedzme 15-30 dni.
Neviem, aky mas problem, ze sa chces odmorit, ale ja som za prevenciu a obcas si telo treba precistit, pre istotu.
Kedysi na to sluzili posty, ked pri malo jedeni sa v tele vytvorene enzymi nespotrebovali na travenie jedla ale reabsorbovali sa do krvneho obehu a cistili telo.