Otázky na RNG

map.a

otazka na rng.boli ma bruchoo v oblasti pod pravym rebrom stale ked nieco zjem moze to byt hocico aj broskyna.co mam robit?? nemam ine problemy len plynatost

RNG

janecka, oreganovy olej zriedeny na 2% alebo GSE,5- 10 kvapiek do lyzice vody(alebo vodky, pre lepsi prienik cez necht)Natierat 2xdenne na necht a okolitu kozu.
Plesen na nechtoch je obvykle ale sprevadazna s celkovym zaplesnenim tela,a vacsina z toho je v crevach.
Takze protiplesnova kura by sa ti zisla.
Pozostava z utranizkosacharidovej stravy, denne niekolko lyzic kokosoveho oleja, 3x2 tobolky oreganoveho oleja s jedlom! a na vecer aspon 3 hodinu po dobrati oreganoveho oleja 2 silne probiotika s jablkom.Tak okolo tyzdna tejto zeleninovo/masovej diety staci.Dalej ale treba este nejaky cas brat oreganovy olej a probiotika.

RNG

ooo,oxazepan moze prave sposobit depresiu, nechapem teda na co ten typicky oblbovak predpisuju
www.depression-doctor.com.
Ja neviem co ti vlastne chyba, ale na stress, je okrem SWJ aj SAM-e, stress B plus C,B-12 pod jazyk, GABA, phosphatidilcholin a viacere mineraly
Tiez meditacia, thai chi, yoga, dlhe prechadzky cez lesy s hlbokym branicnym dychanim a vnimanim prirody.

ooo

RNG prosím ťa bola som u psychiatričky, že sa vrátim k AD a povedala, že to skúsime zataiľ vykryť oxazepanom, že to je postresová reakcia... čo prírodné môžem brať namiesto neho? Nechcem tie oblbováky jesť... tá Damiana alebo neviem, čo si mám kúpiť

RNG

959, skus jednu multi, potom dve, tri, styri a ked ti telo neprotestuje, tak mozes brat surer Multienzym. Ja ti neviem povedat dopredu, ako tvoje telo na to bude reagovat.

RNG

moncika, pouzivaju tam jednotky ppm(patrs per milion) tj miliontiny
GSE obsahuje 33% citricidalu, tj v jednej kvapke je asi 20 mg citricidalu
Jedna kvapka do litra vody by bola 20 mg do 1000 gramov, tj 20 miliontin=20 ppm.
Tabulky inhibicie uvadzaju v akej minimalnej koncentracii citricidalu sa bakterie nevedia dalej rozmnozovat.

959

RNG, prosim, neodpisal si mi, či nato prečistenie tela mam rano nalačno zobrat Super multienzým, alebo stačí Multienzým, lebo som dosť cintľavka a bojim sa, či ten Super nebude pre mňa silný.A možem sa vobec odmorovať len tak, preventivne?