Otázky na RNG

kkristy11

RNG, na tie moje hnacky som skusila tvoj betain aj probiotika a neviem ci je to nahoda,alebo co, ale odkedy to beriem mam uplne normalnu stolicu, dokonca som zacala pit veselo mlieko, kavu, proste vsetko co mam rada, ja som taka stastna:) Nemyslela som,ze to tak zaberie. Dufam ze mi to aj vydrzi!

daria

psoriazu mam diagnostikovanu 5rokov pritom som mala len jedno malinke lozisko raz za cas na kozi,asi pred 1/4rokom sa mi vyhodila vela aj vacsich lozisk najma na predlaktiach a na lytkach. je dost mozne ze to bolo sposobene stresom nakolko niesom vedoma ze by som nejak zmenila stravovacie navyky,dokonca som sa vzdala aj svojich fajciacich piatkov. chcela by som ale aj tak skusit aspon enzymy na precistenie a ktomu ten kokosovy olej.cize ked to mam natierat asi nebude mat zmysel mat gse v tobolkach?

RNG

daria, lokalne, tj natieraj sa kokosovym olejom s malickym pridavkom GSE. Psoriaza je obvykle sposobena premnozenim kozneho roztoca(skin mite) demodex foliculorum
Psoriaza ale moze byt sposobena aj roznymi vnutornymi pricinami, preto je vedena aj v kategorii autoimunnych. Dufajme, ze u teba to nie je ten pripad.

RNG

daria, Puritans Pride je jedna z maloobchodnych znaciek megavyrobcu NBTY, teda toho isteho, od ktoreho to aj ja kupujem. Maju dobry kokosovy olej(extra virgin) v v 1 lb baleni.
GSE dostanej najskor v najblizzomm Vitamin Shoppe alebo si to vygoogluj a objednaj cez net.
Samozrejme som myslel polievkove lyzice(tablespoon) a treba to extra dobre pomiesat. Snad pre istotu zacni len s 5 kvapkami GSE, aj to je dost silne na plesne a ine infekcie.

daria

a este prosim vas radili ste mi 2lyzice(to bolo myslene PL alebo cl?)kokos.olej a 10kvapiek gse,to je na vonkajsie pouzitie?(psoriaza)

daria

dobry den prosim vas pod akym nazvom zozeniem GSE v USA?je emerald organic coconut oil v tabletach(puritan's pride) dostacujuci alebo mam preferovat iny vyrobok?Dakujem