Otázky na RNG

RNG

oli, ked budes pouzivat 2x2 tabletky(=2x1 gram) chaparalu so zinkom intenzivne, neber extra zinok. Tam je ho dost.
Chaparal je prilis silny na to, aby si ho brala udrzobne.
Na viralnu imunitu(udrzbu) odporucam radsej selen,zinok, astragalus pripadne aloe vera alebo bazu.To sa da brat dlhe mesiace bez problemov.

RNG

fiona, intenzivna davka kokostra pr 5 rocne dieta je 3xdenne 4 kapsule. Udrzobna je 3x1 kapsula, da sa to vysypat do jedla alebo napoja, nema to extra silnu chut.
Roztok GSE alebo koloidna strieborna voda niekolkokrat denne striekana ho nosa tiez pomoze. Na suchu sliznicu nosa je dobre aj par kvapiek oleja, najlepsie kokosoveho(antinikrobialny) ale aj olivovy je fajn.

angela

RNG. mam jednu otazku. kupila som si tvoj granulovany lecitin. ty ho odporucas pit 1 x tyzdenne jednu lyzicu, na krabici je napisane kazdy den jednu lyzicu. stalo by sa nieco, keby som ho zo zaciatku kvoli rychlejsiemu vyplaveniu tukov a vycisteniu ciev uzivala kazdy den? nemozem cakat nejake neprijemne reakcie? a tiez by ma zaujimalo, ci nie je ucinnejsie uzivat ho nalacno. dakujem za odpoved.

[zruseny12]

RNG,ja by som ta chcela poprosit...vysvetli presne kedy sa pije voda,pri jedle,ked sa beru doplnky...doplnky su niektore take,ze sa musia velkym mnozstvom vody zapijat,a beriem ich ked obedujem...vsade sa to pise inak...moze sa pit medzi jedlom...alebo po jedle?ako je to vlastne?

oli

RNG dnes mi prišli z Lučenca niektoré doplnky výživky, medzi nimi aj Chaparall, prosím napíš mi bližšie ako to na tie vírusy užívať. Písal si 2xdenne tabletku, ale neviem či na lačný žalúdok alebo s jedlom.
Čítam že obsahuje jucu, alfa-alfa,vit.C.zinok, tieto poznám, ale neviem čo je to Chaparral, rastlina?

Tiež mi prišiel Zinok, ale mali len 25mg, chcela by som to skúsiť na návrat toho čuchu a chuti. Koľko ho mám denne zobrať mg a asi s jedlom však?
Želám pekný deň.

fiona

ahoj RNG, určite si to tu už písal, ale neviem to nájsť, čo by bolo vhodné pre 5 ročné dieťa, ktoré má nonstop infekcie, hlavne v nose (vybraté nosné mandle), soplíky a alergie, velmi slabá imunita. Spomínal si Colostrum (aké dávky), a čo iné ešte by bolo pre malého vhodné ? Dosť pochybujem že by každý den užíval selén a zinok.

RNG

Ak potrebujes brat GSE ustne, tak ci beries kapsule alebo kvapky je jedno, okrem infekcii hrdla a ust, kde doporucujem radsej kvapky.
Kapsule, ktore su momentalne v mojich obchodoch maju v sebe ekvivalent 12 az 15 kvapiek na kapsulu tekuteho GSE.

RNG

Ehmka, klinicky ucinne je 3x1 gram kaprilickej kyseliny.
To je tolko kolko sa nachadza v v troch lyziciach(polievkovych) kokosoveho oleja.
Na intenzivne odstranovanie kandidy a plesni je treba tak vela a minimum tyzden ultranizko sacharidovej diety a naviac 3x2 tobolky oreganoveho oleja.A na vecer pred spankom probiotika s jablkom.
Inac sa ti to bude vliect do nekonecna