Otázky na RNG

RNG

Swenja, 30 kvapiek GSE do pol litra vody je roztok na pitie, vyplachy striekanie do hrdla, kloktanie atd.
Stafylokok zlaty sa da extra lahko znicit prave tymto roztokom.Kedze citricidal(GSE obsahuje 33% citricidalu) nie je skodlivy nijak pre telo(skodlive dasvky su niekolkostokrat vyssie), nevidim dovod, preco by ho nemali brat aj deti, dokonca kojenci. Na vsetkych US vyrobkoch je standartne napisane, ze ich maju brat az od 18 rokocv, ale to je legalna zalezitost, nie zdravotna.Tj chcu aby deti nemali pristup k tymto koncentrovanym latkam bez dozoru rodicov a su to volnopredajne latky.
Inac kolooidna strieborna voda je tiez vhodna do oci a nosa. V mojich predajniach maju spray flasticky, atomizery na tento ucel.

RNG

daria, mukosacharidov je hromada. Z zelatine sa ich nachadza vyse 100. Ale komercne vysokoabsorbovatelne su izolaty, hlavne gl;ukosamin. MSM je polarne rozpustidlo velmi uzitoicne pri zapalenych klboch, zaroven je to dobry zdroj siry na slachy a klby.
Hyaluronicka kyselina je pritomna ako hyaluronany, spojenie =vazba buniek do tkaniv, tiez je sucast klboveho maziva.
Mnohe zeny ju pouzivaju hlavne na kozu(teda vnutorne, z vonku je to reklamny trik viacmenej.

swenja

Mám ešte jeden problém. Môj 3,5 mesačný syn má zlatého stafylokoka v hrdle i nose. Je stále zahlienený, antibiotiká nepomohli a už sme kôli tomu boli v nemocnici, pretože mal zahlienené pľúca. Už mesiac mu dávam probiotiká Infants dophilus na radu lekára. Už 3-krát užíval kvapky do nosa Pamycon, ktoré pomohli len veľmi krátko. Od akého veku sa môžu používať Vaše produkty pre deti? Bolo by možné vytierať mu nos GSE alebo koloidnou vodou? Vďaka.

RNG

angela, vyrobca chce predat co najviac, tak odporuca denne lyzicu. Ja osobne hovorim, ze na cistenie ciev staci raz-dva krat do tyzdna. Pri brani lecitinu mozes jest cokolvek, co neobsahuje tuk. Ak zoberies s levcitinom tuk, lecitin sa nasyti tukom a potom nerozpusti tvoje vlastne tuky v cievach. Preto ho moja zena dava do zeleninovych polievok a omaciek bez tukov.

swenja

RNG, vďaka za radu z 30.6.08. Tú moraxelu mám v hrdle. Chcela by som sa opýtať, či je účinné, keď sa GSE kloktá. Trochu sa obávam, že pri normálnom užití by materské mlieko získalo horkú pachuť.

RNG

maria, kazdy doplnok je individualny. Ale kazdy je koncentrat, tj sa musi rozriedit=zapit vodou.
Niektore sa beru na prazdny zaludok, niektore s jedlom, niektore po jedle.

daria

dakujem, a mozem sa este spytat co znamena aky vplyv ma glucosamine, MSM a chondroitin?nakolko by som potrebovala vyzivu na klby ale neviem ci mi staci preparat len s glucosaminom alebo je potrebne aj MSM a chondroitin(som aktivny sportovec)