Otázky na RNG

RNG

Oreganovy olej sa pouziva 3x2 zelatinove tobolky s jedlom!
GSE sa pouziva ako 60 kvapiek do litra vody a pije sa postupne cely den.
Zinok staci jedna 25 mg tabletka a selen tak isto jedna 200 mcg tabletka.

jancecka

ďakujem RNG za odpoveď, objednám si dané veci, čo si mi napísal, to sa užíva denne z každého po jednej tablete?

RNG

skus GSE alebo/a oreganovy olej.
Zapaly mozu byt z roznych dovodov. Tazko mi urcit, co by bolo najucinnejsie, takze takto s velmi sirokospektralnymi antimikrobialnymi potravinovymi doplnkami to clovek najskorej zasiahne. A nazabudaj na zinok, selen a probiotika. To celkove prispieva k zvyseniu imunity.

[zruseny12]

RNG,prosim ta porad mi, co mam pouzivat ako doplnky,ked mam zapal a mala som aj moc v krvi, zensky mi predpisal:MACMOROR 500-COMPLEX,A MEDOCIPIRIN 5OO,VYBRALA SOM TO PRED CASOM A ZASA SA MI TO VRATILO...PODOTYKAM,ZE CHEMIU NEBERIEM,ALE TERAZ SOM TO ZOBRALA PO VELMI DLEHEJ DOBE,ALE VRATILO SA MI TO...DAKUJEM ZA RADU...PEKNY DEN...

ooo

RNG minerály na kosti beriem, dám si tak jednu až dve za deň, lebo na to akosi zabúdam, ale skúšam sa dostať do toho štandardu, že si to dám 3x denne ako si vravel. Tú Gabu som si objednala, keďže ty ju ešte nemáš a idem to skúsiť teda

RNG

ooo, skus trovho Gaba alebo Gaba komplexu, mozno ti chybaju aj ine neurotransmitery, nielen serotonin a noradrenalin.
Alebo co tak mineraly na kosti, to su tiez velmi dolezite neurotransmitery a hlavne pri pocuchanych hormonoch niekomu telo s nimi poriadne nehospodari(alebo ani poriadne neabsorbuje!) a vyskytnu sa chvile nedostatku=depresia(telo vypina, lebo nervy nevodia poriadne signaly)

RNG

michal , vsetko na svete je mozne, len je to dost nepravdepodobne.
Lecitin je emulzifikator tukov a je mozne, ze sa ti z mozgu takym sposobom dostavaju nejake tukorozpustne latky alebo tuky, ktore potrebujes.
Lecitin sa totiz pouziva na odtucnenie(cistenie ciev ci presun tukov v tele)

Jedine, na co si viem spomenut su omega 3 oleje, hlavne EPA a DHA.
Takze skus brat 3x3 napriklad zmesy Max EPA, ako to na teba zareaguje.
Vseobecne v nasej potrave je tychto primalo a su potrebne v mozgu a nervoch.
A lecitin moze odburat aj trochu omega 3 tukov zaroven s inymi.

michail

RNG,prosim o radu.Odkedy som zacal brat Lecitin,mam sa horsie,teda konkretne,pocitujem vecsiu unavu,podrazdenost a smutok,pocit prazdnoty a straty chuti do zivota.Ako to moze byt spojene s tym Lecithinom?Mam to odskusane,ze ked ho nezoberiem,mam daleko lepsiu naladu a nespim na nohach.

robbie56

lizanka: napis mi email a ti napisem cenu, asi by sa to bralo ako reklama, neviem ci by som to tu mal uvadzat ... radsej cez email ... ale bezne co predavaju 300ml, tak za skoro tu istu cenu kupis 1,5 litrov u RNG, a to uz je rozdiel :)