Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

lizanka, v nete aj v medickej tlaci sa siri hromada falosnych sprav proti koloidnemu striebru.
Miliony ludi ho pouzivaju, hoci lekari ho neodporucaju.
Fama, ze sa usadzuje je hlupost rozsirovana niektorymi spolocnostami naschval. Ja som na to urobil testy, vyse roka som dlzal flasku na svetle na okennom rame a po roku sa koncentracia(ppm) prakticky vobec nezmenila. Moje pristroje meraju pocet ionov, teda tej casti koloidu, co je daleko najaktivnejsia. Drobne fliacky striebra su velmi slabo aktivne voci ionom.
Nikde v literature nie je zmienka, ze by niekto dostal argyriu z menej, nez 1/2(500 mg) gramu striebra. A argyria nie je choroba, to je len zafarbenie koze, cez ktoru sa striebro vylucuje. Koloidne striebro napriklad 6 ppm ma 6 mg striebra na liter.Kde to je od 500 mg!. Pritom je dokazane, ze telo vie bez problemov vylucit 2 mg denne.
A na to aby sa koza celeho tela tym zafarbila, treba toho striebra velmi vela. Ovela viac, nez je v par litroch koloidnej striebornej vody, co ludia maximalne do roka spotrebuju.
Ja pouzivam koloidne striebro, spray do oci a nosa, kazdodenne viackrat uz roky. Pricom chodim na slnko a nic skodlive nepozorujem.Akoby aj, ved je tam toho striebra skoro nic!
V literature nie su okrem obrazkov ziadne zmienky o nasledkoch argyrie na zdravie.
Koloidne striebro je trn v oku farmaceutickeho priemyslu, lebo je lacne, ucinne, nepatentovatelne a ohrozuje im zisky, tak ako z antibiotik, tak aj antiviralnych liekov .

RNG

ddda, pecen je filter, ktory zachycuje velke organicke molekuly, enzymami ich rozlozi na mensie a cast z nich vyluci cez zlc do criev, kde maju moznost odist z tela.Zialbohu cast sa reabsorbuje, ked neberies v potrave dost absorbcnych latok, do ktorych sa tato spinava zlc nasiakne.
Prirodne absorbenty su hlavne vlakniny a to cim jemnejsie, tym lepsie. Najjemnejsie su pektiny a rozpustne celulozy napr psylium.
Na urychlenie cistenia a regeneracie pecene pomaha protokol dr Berksona.
.....
900 mg sylimarin(koncentrovana aktivna latka z ostropestreca marianskeho=Milk thistle=Sylibum marianum)
600 mg alfa lipoicka kyselina(univerzalny telesny antioxidant, telo ho vyraba, ale casto v malych kvantitach)
400 mcg selen, organicky viazany, antioxidant, mineral potrebny pri roznych procesoch v tele, v potravinach ho nie je dost.

lizanka

a este nieco...dala som do googlu "colloidal silver" a vyhodilo to same desive obrazky (argyria), ty si pisal, ze nato treba velke mnozstvo striebra, ale citala som aj na stranke kde to ponukali na predaj, ze miesta na pokozke omyvane koloidnym striebrom neslobodno vystavovat slnecnym lucom, lebo to reaguje. mam dost velke obavy, ved je leto a co ked zase nejako pobabrem svoju pokozku?

lizanka

RNG, a ako treba to koloidne striebro skladovat? citala som, ze moze dojst ku zhlukovaniu castic na 1000x vacsie ciastocky pri "nespravnom skladovani"

ddda

ano presne to myslím že mam ulne inu farbu pleti hnedu až žltu taku špatnú a celú tvár takú čudnú ako by som to nebol ja. v krvi mi zistili ikterus a troška zvýšene peč. ast a alt ale iba troška môže to z toho byť? a da sa to napraviť z užívaním dr. berkinsona?

RNG

959, preventativne cistenie tela, ked nemas ziadne specialne problemy staci tyzden 2 krat do roka.
Osobne beriem 2 tabletky rano, ale pri mojej cukrovke to beriem dlhsie, nez tyzden.

RNG

ddda, nerozumiem tomu "zhnednate". Poskodena pecen sa prejavuje hlavne tmavnutim a zltnutim plete(zamorenie a icterus)
Cistenie a regeneracia pecene trvaju od 3 tyzdnov do....(???)podla zamorenia a poskodenia.

959

RNG, to prečistenie tela Multienzýmami treba preventivne robiť tak 1-2 krat ročne ale koľko dni? Stači týždeň? Alebo dlhšie? A denne koľko tabliet na lačno?

ddda

ahoj prosimťa z alkoholu mam strašne akoby cestovitu pleť očká také malinké napuchnute proste ked sa pozrem do zrkadla si poviem toto nie som ja . niečo sa so mnou deje. mam doma z tvojej predajne protokol dr. berk. uživam ho prvy tyžden. strašne zhnednaté ruky aj pleť na tvari mam .