Otázky na RNG

RNG

bells palsy su virusom znicene nervy. Virus(pravdepodobne herpes alebo iny zdanlivo nevinny) sa da znicit ucinne v case nakazy napr chaparalom, ale nasledky , znicenie nervov neskor je zalezitost regeneracie.
Na to mozu pomoct rybacie oleje. Ale nakolko, to je tazko povedat. Stoji to za pokus, ved rybacie oleje su nakoniec uzitocne aj na rozne ine procesy v tele.
....
To mas tak, ked pada pohar na zem, da sa zachytit cely, neporuseny, ale ked sa uz rozbije, je ho tazko zacelit spat.

RNG

touareg, oftalmoseptonex obsahuje synteticku chemikaliu ktora ma antibakterialny ucinky Carbethopendecinii bromidum , ale aj bocne ucinky. Osobne pouzivam radsej len slane kvapky s trochu glycerinom(1%) na namazanie oka, teda bez chemikalii, alebo koloidnu striebornu vodu, krora je velmi sirokospektralne antimikrobialna, alebo casto spominany roztok GSE(30 kvapiek do 1/2 l vody) dobry na pitie, vyplachy spray a osobne som to vyskusal aj do oci a je to OK na zapal spojiviek.

RNG

959, hocikedy nalacno hodinu pred jedlom aby sa nespotrebobal na jedlo ale vstupil do krvneho obehu a celeho tela a tam cistil.

robbie56

Dobry vecer RNG :)
chcel by som sa spytat, ci ste poculi o nejakom prirodnom postupe, ako liecit "Bell's Palsy" - zvycajne jedna cast tvare nereaguje(muscle disorcer probably caused by a virus ..)
www.youtube.com
Ak je to virus, neviete ci by zabralo GSE/citricidal ?
Alebo neviete o nejakej inej metode ?

Na viacerych miestach pisu, ze nie je treatment, ale moc sa mi nechce verit :)
Ak mate nejake info, please dajte vediet .. vdaka

touareg

RNG poznaš očné kvapky Ophthalmo Septonex? Možem ich použivať preventivne, alebo ak ma palia oči od počitača, piesku/pri mori/, slnka?

959

RNG, keď bysom brala Multienzyme na prečistenie tela, treba ho brať ráno nalačno hodinu pred jedlom, alebo sa može hocikedy cez deň, len aby to bolo pred jedlom aspoň hodinu?

RNG

zlte biekla je obvykle problem z pecenou. Pozri na temu "ikterus".
Visine je viacmenej na nic, trochu cisti oci a chemikalia tetrahydrozoline v nom sice trochu zmensi zilky na ociach ale dlhodobo pouzivany je skodlivy.Ostatok je len slana voda a prinajlepsom trochu glycerinu. A konzervacne latky, ktore uz vobec nepotrebujeme.

RNG

hej, este je to stale na tej uvedenej adrese, okopirujte si to, pokial sa to este da.
64.233.167.104]
Enterococci a streptokoky su dost podobne.
Medzi enterokokmi sa v poslednom case zjavili tiez antibioticky rezistentne druhy(VRE=vankomycin resistant), kde citricidal/GSE ucinkuje na mnohe VRE mikroorganizmy.

elenor

RNG potrebovala by som pomoc, mam 27 rokov a zlte ocne bielka, aj zilky popraskane na bielku, vyzeram ako shulena. Nevies o aky zdravotny problem sa moze jednat? Co hovoris na uzivanie Visinu, ocnych kvapiek? Dakujem ti.

RNG

ivva,koloidne striebro ma v malych koncentraciach (tak sa obvykle pouziva, ako ionicke) vysoku oralnu ucinnost limitovany na niekolko minut, potom sa zluci na chlorid strieborny, ktory je radove vyse 1000 krat menej ucinny.
Ole osteomuelitis je podla lekarskych tabuliek najskor sposobeny zlatym stafylokokom(90%) a zriedkavejsie enterobakteriou alebo streptokokom.
GSE/citricidal je velmi ucinny aj v malych davkach na antibioticky odolny(resistent) Staph.aureus(2-6 ppm) a tiez na enterobakterie a streptokoky(60 ppm).
Pre istotu by som zobral vyssiu koncentraciu GSE na niekolko dni(cca tyzden) 60 az 90 kvapiek do litra vody denne, postupne pit.
Ak ti robi problemy horke pit, zober 3x3 tablety GSE.
Vacsie davky GSE sa lepsie beru v tabletach, lebo roztok je hodne horky.
O predavkovanie sa neobavaj, to je az na davky vyse 100 krat vyssie, co je pre horku chut citricidalu prakticky vobec nemozne zobrat. Takze GSE je uplne bezpecny v akychkolvek davkach, ktore si schopna zobrat. Ale nad 120 kvapiek nie je treba, lebo to znici prakticky vsetky bakterie, z vynimkou niektorych podnych(laktobacily, ...)
Kto si okopiroval tabulku ucinnosti citricidalu na rozne bakterie, moze si to tam pozret.Dal som vam posledne varovanie, ze zmizne z internetu(niekto sa asi o to postaral....)