Otázky na RNG

RNG

cvicenie s nizsimi vahami alebo r7chla dlhodoba chodza povzbudia velmi virkulaciu v tele a z tela sa dostanu aj rozne toxiny. To nie je nic noveho. Co sa ale defakto v tele deje presne, ako do toho vstupuju svalove a tukove bunky, na to som zatial nic podrobneho necital.
Ale na precistenie tela sa odjakziva pouzivali dlhodobe nizkonamahove cvicenia(az do totalneho vycerpania) a samozrejme rozne posty(hladovky)

majo2906

RNG počuli ste o úžasnom liečivom účinku ktorý majú modifikované tukové bunky? napr. pri posilovaní až do bolesti...ked sa svalové vlákna mikronatrhávajú, naše kmeňové bunky v kostnej dreni začnú rýchlo jednať lebo sú v domnení že sa ničí telo a tak prejdú na tukové bunky a začnú ich modifikovať na rozne útvary a tieto pozmené tukové bunky majú funciu ako napr. hormóny a dalšie iné potrebné látky ktoré nám nahrádzajú funciu opotrebovaných orgánov, teda tento spôsob spomaľuje starnutie, ja som to začal praktizovať len druhý deň a cítim sa naozaj výborne...cvičil som z ľahkými váhami až do brutálnej bolesti ako to len išlo a potom som ešte držal činku v statickej polohe a to malo na môj opuchnutý nos od alergí taký účinok že tento opuch za pár sekúnd odišiel a to na celý deň a pritom som neužíval žiadne doplnky proti alergiam.Som veľmi senzitívny a cítil som že sa niečo deje v črevách...nejaký prevrat.Mohol som jesť jedlá na ktoré som mal predtým zlú reakciu a teraz som podstatne cítil zlepšenie a nárast energie...neviem presne na akom princípe to funguje ale má to skvelé účinky na telo, behal som, plával aj som posiloval no nie s ľahkými váhami až do bolesti a nič z toho nemalo taký super zdravotný účinok ako toto.Vrelo odporúčam vyskúšať hocikomu čo si to prečítal...len sa treba motivovať, najlepšie ráno nalačno sa takto zničiť :}

RNG

kkristy,,na neustale hnacky som viackrat odporucal na mojej vlastnej zene odskusanu preoceduru.
2 lyzicky psylia, 15 kapsul(7 gramov)collostra, vysypat z japsul, dobre zamiesat ,zaliat poharom vody zamiesat a rychlo vypit pokial nezhustne.
O dve hodiny zobrat 2 probiotika.
O osem hodin zopakovat.
Ak sa to nevyriesi opakovat kazdych osem hodin. Zene to zabralo po druhej davke.
A dodnes ma pokoj, vyse 2 rokov, hoci ju ten problem drzal vyse roka, kym sa mi konecne s tym zdoverila....

kkristy11

..vlastne som vynechala dnes aj betain, som si najprv myslela ze mam prekysleny zaludok,alebo co. Uz fakt neviem co mam brat :))

kkristy11

RNG, duspatalin beriem koli pravdepodobnej funkcnej poruche criev,..tie moje neustale hnacky. Nalez z kolono vysiel negativne, preto to beriem. Chcela som aj skusit na creva ten oreganovy olej co si mi poradil, plus probio a tak. Mam to oregano prestat brat?Som necakala ze k crevnym tazkostiam sa mi pridaju aj zaludocne:(((

RNG

kkristi 11,
Oreganovy olej je silna korenina, u niekoho moze vyvolat drazdenie zaludka, hlavne ked brana na nedostatocne plny zaludok .
Na co ti lekar predpisal duspatalin(mebeverin hydrochlorid), ten sa predsa predpisuje len na existujuce zaludocne krce a bolesti? To si ich zrejme musela mat pred tym uz.
Nuz ked mas citlivy zaludok, koreniny nie su nan priam najlepsie vhodne. Skor by som bral nieco ukludnujuce na zaludok, ako aloe vera, DGL, dumbier a podobne.

RNG

payn, neviem o ich ucinku(ginseng) co sa tyka stresu.
Viem len, ze ich je zhruba 11 druhov(panax) ze maju hlavne adaptogenicke a stimulacne vlastnosti.
Je viacej rastlin, adaptogenov, ktore maju podobne vlastnosti, dokonca sibirsky "ginseng"(enterococcus senticoccus) a indicka Ashwagadha a cinska angelika Dong Quai, peruanska Maca, Jiaogulan, Suma... maju ciastocne svojim sposobom ukludnujuce ucinky. Ale nemyslim, ze ziadne extra antidepresivne alebo ine nervovo utisujuce ucinky tato skupina(panaxy a podobne) adaptogenov ma.

kkristy11

RNG, ja neviem ci je to nahoda, ale odkedy beriem oreganovy olej ma boli zaludok velmi. Neviem ci je to nahoda,alebo ci mozem takto reagovat. Beriem aj duspatalin, co mi predpisal gastro.,.Je to dost neprijemne :(Moze to suvisiet?

payn

RNG, vedel by si mi poradit ktory Ginseng je najucinnejsi proti depresii a stresu(panax, americky, sibirsky...)? A este sa chcem spytat, nemas nejake skusenosti s vyrobkami DR CHEN?

RNG

Co je napisane na flasiach koloidneho striebra je vysledok popisu vyrobcu, ktory sa znazi predat vyrobok obmedzeny zdravotnymi autoritami, ktori nadrzuju mocnemu farmaceutickemu a medickemu priemyslu.
Takze nikto ani nenaznacuje, ze sa tam jedna o nejake pravdive tvrdenia.. To len niektori ludia sa naivne nazdavaju, ze tlac, televizia a komunikacie su na to, aby ludi pravdivo informovali.
To su vsetko len nastroje v rukach propagandy zamestnanej podnikmi a skupinami mocnych, ktore maju jediny konecny ciel=peniaze.