Otázky na RNG

ooo

RNG ja beriem stále 3x1 toho SJW, sa bojím brať viac, lebo už som sa raz predávkovala... Zatiaľ si to dávam každý deň, kým sa nebudem cítiť lepšie. Sa mi zdá, že tak do pol hodiny mi to zaberie, ale efekt trvá tak cca 2-3 hodiny a potom sa mi to zase vracia...

RNG

biolampa hlavne zvysuje cirkulaciu cize zlepsuje cistenie a regeneraciu.
Bradavicky su viralna zalezitosr a pokial viem , biolampa nie je antiviralna.

RNG

janecka, dlhsie ozarovanie slnkom vyvolava v tele doslova otravu(sun poisoning) ktora ma symptomy, horucku, trasenie zimy a slaby zaludok. Ked sa k tomu prida este PMS, tak je to presne to, co popisujes.
Mali by ste brat yam , pripadne aj pupalku damianu a Dong Quai na upravu cyklu a pri expozicii na slnko sa dobre hrubo natriet kokosovym olejom a nezostat na plnom slnku dlhsie, nez hodinu.Proti nasledkom predlzeneho slnenia treba brat velke davky vitaminu E hlavne(narazove 800 az 1200 IU).
Modne "oskvaranie sa" je velmi skodlive na pokozku a zdravie. Slnko je zdrave, ale s mierou. Na nasu bledu pokozku plne slnko vyse 15 minut denne skodi. Preto sa treba hrubo natriet ochrannym a vyzivnym prirodnym olejom, ako napr extra virgin kokosovy. Ale aj ten len predlzi moznost ecpozicie na priame slnecne ziarenie len na 4 nasobok, tj hodinu.
Saty zvysia tu moznost expozicie na 10(kosela) az 30 nasobok., Klobuk tiez.
Pozrite na ludi v tropoch, ti sa bez velkych klobukov vonku ani neukazu a nahi uz vobec.

RNG

kkristy, crevne problemy s kandidou napr sa riesia dlhe tyzdne.
Kedze prakticky nikdo nedodrzi striktnu bezsacharidovy dietu tak, ako som ju popisoval, zostane mu dost roznych parazitnych bakterii v crevach a pri najmensom prejedeni alebo nedostatky kyselin sa znova rozmnozia a sposobuju vylucovanie hromady toxinov, ktorych sa telo snazi zbavit hnackou.
Takze spat ku Betainu HCl, psyliu, collostru a probiotikam, to je jediny sposob napravy crevnej flory, ktory nakoniec pracuje.

RNG

ooo, je to neobmedzene, len sa nepredavkuj. Po case ti bude stacit pravdepodobne 3x1 alebo to nemusis vobec brat pravidelne a radsej narazovo pri potrebe tela.

959

RNG, ahoj a ďakujem za predchádzajuce odpovede.
Ale mam ešte ďalšiu otazku na teba.Vieš mi poradiť, či by pomohlo prikladanie BIOLAMPY na bradavičky.Malá ich má pod bradou na jednom mieste.Vždy sa jej vyhodia, potom zmyznu a vytvoria sa ďalšie.Ide to už taktom rok a nie a nie sa ich zbavyť.Pomohla by teda podľa teba biolampa?Ak ano, tak koľko minut to praktizovať denne?
Ďakujem.

karlam

Mám rakovinu prsníka, už si mi niečo napísal, ale ja netuším, kde to mám kúpiť a ako užívať. Prognózy sú zlé, preto sa chytám už všetkého. Ak si nájdeš čas, ozvi sa. Ďakujem

jancecka

opäť ja, sestra včera mala neuveriteľné kŕče v podbrušku, plakala od bolesti, krvácala, nepomáhali ani lieky od bolesti, my obe mávame bolestivú menštruáciu, ale toto bol extrém, krútila sa jej hlava, bolo jej na odpadnutie, tak šiel s ňou manžel na pohotovosť, tam jej niečo pichli a poslali ju domov, že čo stresuje, je to "len" menzes. Akonáhle vyšla z dverí tackavo ledva došla na WC a 20 minút vkuse vracala, jej manžel začal naliehať aby jej pomohli, tak si ju tam nechali na noc, a dali je infúziu, až tá jej asi po hodine zabrala, ale mala aj horúčku. Už jej je lepšie.
Mám otázku, nevieš čím môžu byť spôsobené tie bolesti? V nedeľu sme boli na kupku, mohlo jej uškodiť slnko? A ako prosím tomu predchádzať, aby sa to neopakovalo?
Vraj keby sa jej tie kŕče vrátili, tak by jej urobili laparoskopiu.
Čo si o tom myslíš? Ďakujem moc za odpoveď

kkristy11

RNG, pred par dnami som ti pisala, aka som nadsena, ze odkedy beriem betain nemavam hnacky, ze sa vseko upravilo. Ale neviem ci som to nezakrikla, zase je to vsetko spat a uz zase neviem co robit. Preco mi vsetko zaberie len na chvilku? :(