Otázky na RNG

robbie56

Oki, vdaka este raz RNG, podam info dalej :)
som bol asi pred 2 tyzdnami aj v LC predajni pre par litrov kol. striebra :) je nehorazne co inde na strankach za to pytaju ... thx again :)

RNG

robie, chaparal najdes aj v mojich predajniach.
Na intenzivne pouzitie odporucam 2x1 gram denne s jedlom.(to su 500 mg kapsule alebo tabletky, v ktorych mas aj trochu zinku a Yuccy, takze nemusis brat iny zinok.)

fiona

juja, pravdu mas, RNG je hotovy svatec, co pre nas robi.... ale mna hlavne udivuje to obrovske mnozstvo vedomosti, ako si to vie niekto udrzat v hlave.

majo2906

Dobre RNG...nenahnevám sa ked pošlete pár balení béčiek od swansonu...to bude najrozumnejšie.Dajte mi prosím vedieť ked ich budete posielať aby som vedel kedy by mohli prísť k nám.

robbie56

Chaparral (Larrea tridentata) tea is a traditional Native American treatment for cramping pains, joint pains, and allergic problems. Modern research has revealed that Chapparal’s nordihydroguaiaretic acid (NDGA) has potent anti-inflammatory activity, possibly due to its ability to block the actions of the enzyme lipoxygenase. This enzyme creates pro-inflammatory chemicals known as prostaglandins; by blocking this process chaparral may be helpful for inflammatory conditions.

Asi toto sa myslelo ..

Neviem ci sa da zohnat na svk alebo v dansku ...

robbie56

RNG: myslelo sa na bylinku/rastinu chaparral ?
images.google.sk]
Bo niekde som videl aj vytazok z nej vo forme tinktury ...
Bolo myslene na formu pitia caju z neho ?