Otázky na RNG

pikovadama

RNG, ďakujem. A kde nájdem protokol dr. Berksona? Takisto by som si rada našla "desatoro", ktoré si spomínal pri radách pre ženu s rakovinou- to potrebujem pre tetu.

RNG

pikova dama je to dobry plan, dolozil by som len enzymi na prazdny zaludok, hodinu pred jedlom. V zelenine ani ovocnych stavach ich totiz zialbohu nie je dost dnes, treba ich brat vytazene s roznych plodin extra bohatych na enzymi alebo vytazenych z roznych kvasnych kultur. Pripadne zivocisne, ako Pancreatin.
Pokial nema nejake extremne zamorenie(tazke kovy, pesticidy) toto by stacilo raz dva krat do roka pre kazdeho.
Na cistenie pecene si pozri protokol dr Berksona(900 mg sylimarin, 600 mg alfa lipoicka kyselina, 400 mcg selen)

RNG

mariaa, doplnky-teda liecive, pouzivas len vtedy, ked mas nejaky problem, ktory chces odstranit. Doplnky na zvysenie imunity na druhej strane sa casto beru dlhodobo. Napr zinok(25 az 50 mg) a selen (200 az 400 mcg) odporucam kazdemu denne. Tak ako odporucam vyse
gramu vitaminu C,
200-400 IU vitaminu E,
raz tyzdenne lyzicu lecitinu a udrzobne aspon
raz tyzdenne probiotika.

pikovadama

RNG, máš tu nespočet príspevkov a určite by sa v nich už niekde našla odpoveď na moju otázku, ale aj tak ťa prosím o ucelenú odpoveď, aké doplnky by som mala používať pri detoxikácii organizmu? Jedná sa o týždennú kúru- pije sa čerstvá ovcná šťava s psyliom- 3krát za deň a 1krát zeleninový vývar. Každý deň dopoludnia kávový klystýr, 5. deň nahradený cesnakovým a 6. harmančekovým. Po tomto týždni pomalé nabiehanie na pevnú stravu, najprv varená zelenina, musli s jogurtom a surové ovocie, ďalej ryby, kuracina a probiotické kultúry aj v doplku výživy,ďalej džús s psyliom raz denne.Opravma prosím, ak niečo nie je takto správne a poraď doplnky počas toho týždňa a potom. Tiež by som potom chcela tú očistu zavŕšiť očistením pečene- čítala som to v niektorom tvojom príspevku, ale už presne neviem, ako to bolo. Poradíš mi?? I ďalšie súbežné, alebo následné postupy ma zaujímajú. Jedná sa mi prosto o kvalitnú, ale nie prehnanú detoxikáciu celého organizmu, celý postup, ako by ho mal človek absolvovať, aby sa zbavil toxínov,vírusov, baktéríí, parazitov. Som veľmi slabá, mám dlhodobo zvýšené biele krvinky- lekári nevedia z čoho, červené fliačky na koži, hlavne po kúpeli,vypadávanie vlasov,kĺbové migrujúce problémy,búšenie srdca a HPV. Tak som usúdila, že detox bude ten správny liek, ale nechcem to prehnať, či pokaziť ešte viac. Poraď, prosím.

RNG

lizanka, tych 100 mg je podla mna vela. To mozes brat par dni po sebe, napr ked mas nejake virusove prechladnutie, ale neodporucam to brat takto stale. Vyrobca na flasi casto napise ine davky, nez su pre nas dobre.
Casto mensie, nez su klinicky ucinne,
obcas vassie, aby vedel toho viac predat.
Ta druha, to sa tyka zinku a zeleza hlavne v poslednom case.

[zruseny12]

este som zabudla,staci uzivat na chvilu,ci ako prevenciu uz stale...pravdaze nejest jedla,co to vyvolavaju/to viem/

[zruseny12]

dakujem,uz som volala do Bratislavi,ale GSE nemaju az za 2tyzdne,ze vraj pride tak sme sa dohodli,ze ta pani co mi dvihla telefon mi da vediet ked to budu mat...aby sa to neposielalo na 2x....dufam,ze mi to pomoze...

lizanka

elessar: v 2 tbl. Zinc for acne je len 50mg Zn, ta tabulka vzadu je na 1 davku=2 tablety...a zda sa mi ze hranica ktoru neslobodno prekrocit je 100mg

elessar

RNG...chcel by som sa opytat, ako sa prejavuje predavkovanie zinkom. moja priatelka uziva denne 2 tab. "zinc for acne", co je teda dokopy 100 mg. je takato davka v poriadku??? vdaka.