Otázky na RNG

majo2906

Tú bolesť musíš zažiť až potom pochopíš :}
Proste ak sa dá ešte činka dvíhať alebo aspoň držať až dovtedy...ved si vyskúšaj...

majo2906

Vaneska...mliečne výrobky u niekoho naopak podporujú rast kvasiniek lebo ľudia majú málo enzýmov na strávenie laktázy.

lizanka

majo: ako to myslis "az do bolesti"? akoze takej ako ked napr. na bicykli sliapes do kopca-t.j. ked je sval dlhodobo zatazovany a co najdlhsie?

lizanka

majo: ako to myslis "az do bolesti"? akoze takej ako ked napr. na bicykli sliapes do kopca-t.j. ked je sval dlhodobo zatazovany a co najdlhsie?

vaneska

daria,
pri nizkosach. diete som jedla bielkoviny a tuky a minimum sacaharidov (teda ziadne sladkosti, med, sladke ovocie, sladku zeleninu, atd - nic co obsahuje vela sacharidov). jedla som masko - kuracie, ale mozes aj ine (ale skus sa vyhnut masnemu:-)), ryby, biely jogurt, acidko, orechy, semiacka, zeleninu, syr...
k tomu doplnky, ktore som spomenula. ako sa vsak vsade docitas, nie je dobre stravovat sa takto dlhodobo. podla mna 7 dni staci uplne - moja skusenost.
ak chces viac info - vygoogluj si nizkosacharidovu, resp. bielkovinovu dietu.

majo2906

CVICENIE...Čau cvičím hned ráno ked sa zobudím, vypijem predtým vodu a idem na vec...ak nemáš činky nevadí, hocijaký predmet zober do ruky a cvič jak len vládzeš a ked nevládzeš dvíhať záťaž tak ju ešte podrž aby ti svali praskali :}
Odporčil by som ti niečo pred tréningom na povzbudenie...mne vyhovoval hlavne arginín ale zatiaľ ho RNG neposlal do predajní tak si daj napr. kofein.
Mne stačí vlatná vôľa.

majo2906

O tomto cvičení do bolesti som sa dozvedel od špičkového ezoterika ktorý ju chápe úplne inak ako je v knižkách a všeobecne.Poviem vám len v skratke že okrem toho cvičia aj sugeratívne cvičenia vyhrážaním sa smrťou svojmu pudu sebazáchovy ktorý je uložený v neurónoch v hrubom čreve...tým že sa vyhrážajú týmto neurónom vlastne ich klamú a oni začnú veci riešiť tak, že dajú do pohybu kmeňové bunky v kostnej dreni aby menili tukové bunky na to aby sme "nezomreli" teda chcú aby sme prežili lebo mi chceme "zomrieť" a týmto spôsobom nás naše pudy môžu liečiť.Jedincom ktorým sa tento systém otvorý sú najmä samotári niekde v džungli kde im pracuje pud sebazáchovi naplno a dožívajú sa okolo 130-150 rokou a väčšinou zomrú nešťastnou náhodou...možno v budúcnosti sa bude vedieť o tomto systéme viac...ja som len chcel vedieť či u vás sa o niečom takomto hovorí.

RNG

fiona, kazdy zo spomenutych doplnkov ma viacero pouziti v tele, tu sa obvykle spominaju len tie hlavne.
Vitamin E napr okrem ochrany proti slnecnemu ziareniu aj cisti ciastocne cievy,hoji rany,
pupalkovy olej je protizapalovy, tj je aj na zapaly v klboch, nielen problemy spojene s menstuacnym cyklom,
selen, to ani neviem vymenovat, kde vsade v tele je uzitocny atd.
Yam je zdrojom polotovarov na rozne hormony a menstruacia zavisi od hladin tychto hormonov, takze sa mozrejme vplyva na hormonalne zavisle javy.
Dokonca aj ja ho obcas pouzivam a som chlap, lebo nim aj chcem zostat, napriek pokrocilemu veku.
Znizena hormonalna cinnost prispieva k starobe a do toho sa mi rozhodne nechce.

fiona

ahojky RNG, len sa chcem pochvaliť, že neviem ktorymi doplnkami to bude, ale mi zmizlo akne z lica, ktore sa mi robilo nonstop na jednom mieste. a okrem ineho, mne strasne vždy pukalo v kolenách a teraz vobec nič. a pritom som na to vobec nebola focused. užívam selen,zinok,E,pupalku,lecitin,užívala som aj enzymi. neviem čo z toho zabralo,žeby tie oleje? a mama má alergiu na chlad a hovorila že odkedy užíva Bone Essential, tak má pocit tepla v nohách a nebýva jej taká zima. tak sa tu trochu vytešujeme :-)a ešte, kedže mama je v prechode, tak som jej kupila na navaly tepla Wild Yem, a jej sa obnovil cyklus, neviem či by to bolo možné...