Otázky na RNG

RNG

anaerobne cvicenie spaluje cukor tvori kyselinu mliecnu.Takze moze vyvolat hypoglykemiu, ked pecen neuvolnuje dostatocne rychlo glykogen.
Takze ked jes komplexna sacharidy, cukor sa ti postupne uvolnuje do obehu a nedostanes hypoglykemiu.
Na zlepsenie uvolnovania cukru z pecene sa niekedy pouziva, Lagerstroemia speciosa(banaba, Queen's Crape Myrtle), prasok z listov tohoto stromu.
Banaba sa pouziva aj ako prostriedok pomahajuci statevahy v roznych dietnych zmesiach

RNG

lizanka, na zrychlenie liecenia poranenych klbov je dobre brat doplnky na klby(glukosamin, MSM, chondroitin, zelatina, hyaluronicka kyselina, bromelain...)A drzat v teple, cim sa zvysi cirkulkacia a rychlost hojenia. Zialbohu aj sprievodna bolest....

lizanka

dobry vecer RNG, chcela by som sa opytat 2 veci:
1.co by si poradil na bolave koleno nasledkom urazu? bolo zasiahnute zozadu futbalkou, noha bola napnuta. koleno boli a je spuchnute, je spevnene dlahou, stazena pohyblivost.

2.mam dobru kondiciu, aerobne cvicenia zvladam bez namahy, chodievam pravidelne na bicykel, ale pokial skusam anaerobne cvicit hrozne ma rozboli hlava, neviem ci to suvisi, ale trpim nizkym tlakom ktory momentalne mam pod kontrolou vdaka dostatocnemu pitnemu rezimu. rada by som aj trochu posilnila svoje svaly(bez ciniek, len vlastnou vahou) ale vzdy ma skoli ta bolest hlavy, je to trochu ako pri chripke, dakujem

RNG

lussia, kokosovy olej sa pouziva na jedenie a varenie v znacnej casti sveta.
Ma mierne antimikrobialne vlastnosti, vcitane antiviralnych a protikandidovych.
Je vyborny rychly zdroj energie, skoro rovnako ako glukoza.
Ja si rano davam lyzicu na energiu miesto kavy.

RNG

kacka, je dovolenkovy cas. Som rad, ze vobec niekoho nasli do predajne zastupovat.
Lymfa hlavne potrebuje na zlepsenie toku vela vody. Tiez enzymaticke cistenie cisti lymfaticke riecistia.Tj enzymi brane hodinu pred jedlom na prazdny zaludok(Pancreatin, Bromelain, Multienzyme, super Multienzyme).
Ine dovody edem(je ich hromada moznych) su zriedkavejsie.

RNG

elesar, bor je spominany hlavne pri osteoporoze a v prechode, kde pridanim boru do zmesi mineralov sa zlepsila absorbcia mineralov. Bor ma nejake pouzitie aj v hormonoch, ale to je asi vsetko, co o tom viem

lusssia

RNG dobry den,mam od vas kokosovy olej pouzivam lokalne,niekde som tu citala ze ho mozem aj jest po lyziciach,myslim tu bolo spominane 3xdenne 1PL pred jedlom.chcela by som sa spytat ako dlho pred jedlom a naco to posobi?neviem uz ten prispevok najst.dakujem velmi pekne

kačka

RNG, prosím ťa, poslala som dnes manžela do predajne do Slimáka, aby mi tam kúpil niečo na ten lymfatický systém, ale bola tam žiaľ dievčinka, ktorá nevedela poradť, čo by na to bolo. Môžeš mi poradiť, čo by som si mohla kúpiť z vašej predajne na vyčistenie lymfatického systému a odstránenie tak opúchania prstov na rukách?

elessar

RNG...chcel by som sa opytat na prvok bor. ake procesy v tele ovplyvnuje + v ktorych potravinach alebo doplnkoch sa nachadza??? vdaka.