Otázky na RNG

radca

Zdar RNG,

nenasiel by sa u teba v "kamennom" obchode v BA artemisin, alebo nieco s obsahom paliny? Ak nie, da sa to u teba objednat? A za kolko? Budes mat ten obchod v BA otvoreny buduci tyzden?

daria

dakujem velmi pekne,a este v ramci bezskrobovej diety mozem jest biele kysele jogurty?(ak chapem dobre,vylucim ovocie a skrobovu zeleninu)

RNG

daria, 2 tablety hodinu pred jedlom, hojne zapit.
Pokial nemas nejaky akutny problem(rakovina, otrava tela, silne alergie) staci ti to raz za den bohate na precistenie tela.

daria

mozem vas este poprosit objednala som si multienzym, ako dlho pred jedlom ho mam brat ak ho chcem brat na precistenie.a staci 2tablety rano?dakujem

RNG

Daria,, bod tuhnutia kokosoveho oleja je 26 stupnov celzia. Kokosak sa nekazi ani do 3 rokov vylozeny vonku, je to velmi stabilny olej.

daria

RNG objednala som si kokos.olej, hned na druhy den po otvoreni stuhol na konzistenciu maste,je pokazeny alebo to tak moze byt??

RNG

mema, atb su dobre na bakterie, aj to nie vsetky a zapaly su sposobene vselicim, nie len bakteriami.
Na podobnych temach som radil brat GSE, oreganovy olej,extrakt z olivovych listov Samento,Vilcacoru, probiotika.
Samozrejme vsetko v klinicky ucinnych davkach.
Vyplachy koloidnou striebornou vodou alebo/a roztokom GSE tiez pomozu.
Toto vsetko by malo dokopy adresovat prakticky kazdu moznu infekciu okrem niektorych viralnych. Na tie mam najsilnejsi prostriedok chaparal.

mema

RNG,mohol by si mi prosim poradit,mam chronicky urologicky a ginekologicky zapal a chlamidie,vyskusala som uz vsetko a antibiotika mi zaberaju tak na tyzden ked ich beriem, mam bolesti aj pri pohlavnom styku a priatel ma podobne problemy a nevieme sa ich uz 2 roky zbavit.dakuj za odpoved