Otázky na RNG

RNG

teplo uvolnuje a zvysuje cirkulaciu. Jemna masaz tak isto. Zabal si to do salu.
Ak mas MSM krem alebo nieco podobne(Aspercream, Sportusal, Capsikum)daj si to na to.

RNG

vineas, bolesti a palenie su z nejakej nakazy.
Na bakterialne(hlavne streptokokove) treba brat kazde 3 hodiny pol lyzicky(2 gramy) D-manozy, ktora streptokoky odhakne zo sliznic a splachnu sa mocom. Dlzka kury je asi 3 dni.
Alebo GSE, 60 kvapiek do litra vody, pit postupne cely den.
Na vecer pred spankom pouzivat probiotika s jablkom(to radim kazdemu pri akomkolvek probleme, lebo probiotika vyrabaju pre telo hromady vitaminov a obrannych latok)
.....
Ak je to kandidaza, treba sledovat ultranizkosacharidiovu dietu aspon tyzden, pouzivat denne niekolko lyzic kokosoveho oleja, 3x2 kapsule oreganoveho oleja s jedlom, pripadne precistit creva (Lyzica psylia + vysypat 15 kapsul collostra, zaliat poharom vody a rychlo vypit.
Pripadne zopakovat po 8 hodinach este raz
To precisti creva od roznych zlych mikrobialnych kultur a da moznost sa probiotikam rozmnozit a kompletne kolonizovat creva, tak ako to zdravy clovek mam mat.

vinea

RNG prosim,mám problém s močovyymi cestami,pociťujem bolesti a pálenie, prosím porad´.Dakujem a prajem pekný den´.

RNG

a aby som nezabudo, aj aloe vera je liecive na traviaci trakt, davka je 4x2 lyzice denne cisteho aloe(napr 99.3 %, chemicky a tepelne nespracovane)

RNG

sophia, nedostatky v prijme vlaknin vedu k ulepeniu criev, znicenej crevnej flore a bolestivym zapalom, po case k nervoznemu crevu, divertikulam a dokonca ku crohnovej chorobe. Naprava je viac zeleniny, probiotika, psylium. Na cas by som mu odporucil brat na ukludnenie=vyhojenie criev aj 3x5 kapsul collostra.

sophia

RNG dakujem pytalka som sa za mojho partnera,ktory ma bolesti celej brusnej dutiny,az to do chrbata vystreluje,bol na scane celeho tela,nic nezistili,bolesti su stale,unavuje ho to.co ma jest,ma sa vzdat kavy s mliekom,on ma totiz hemoroidy a caste krvacanie pri stolici,ale vraj tie bolesti su viac v tej dolnej casti DAKUJEM!!!