Otázky na RNG

khadafi

RNG. Dakujem velmi pekne .....Takze najlepsie ak objednam GSE a ako probiotikum aky vyrobok ja sa v tom vobec nevyznam.....a mam si zavolat na objednavku do BA alebo do Lucenca. Dakujem

RNG

pukanie v sanke je znak oslabenych sliach alebo vyschynajucich klbov najpravdepodobnejsie. Na slachy su Glukosamin, chondroitin, MSM, bromelain, dumbier, zelatina huspenina, "gumovi medvedici"
(pozor, musia obsahovat zivocisnu zelatinu, nie modifikovane skroby)...
Na klbovy maz tiez CMO, hualuronicka kyselina a pomaha jest 2 avokada za tyzden.

RNG

khadafi. Wobenzym je len starsi typ enzymu, dost slabu a velmi drahy. Nema nic spolocne so streptokokovou infekciou, len s cistenim(odmorovanim) tela.
Aslo je cislo, ktore hovori, ze su v tele streptokoky a telo sa brani.
V prirode je plno antimikrobialnych latok velmi ucinnych aj na streptokoky.
GSE je jeden z najlepsich, preto ho tak casto odporucam
Prakticky vsetky potravinove doplnky sa daju kombinovat bez problemov. Jedine medzi antimikrobialnymi a probiotikami ma byt aspon 4 hodiny pauzy.
GSE odporucam brat 60 kvapiek do litra vody, pit od rana do 18 vecer.
O 22 hodine pred spankom zobrat probiotika s jablkom najlepsie.

smutna

RNG., je tu tema Pukanie v sanke. prosim ta, mozes sa na nu pozriet a poradit nam, ake pripravky by sme mohli pouzivat ked mame takyto problem? dakujeme

khadafi

Zdravim RNG. Potreboval by som poradit. Moja priatelka ma vysoke aslo nieco cez 700.... sedimentaciu ma v pohode. Bola skoro uz na vsetkych oddeleniach a vsade ma vsetko v poriadku iba na krcnom jej teraz na 3 krat co tam bola povedala ze ma zahnisane mandle. Niektore dr. radia aby si dala vybrat ine ze nie. Ona nechce. Kupila si aj Wobenzym ze jej mozno pomoze znizit Aslo aj tie mandle ukludnit. Takze chcel by som radu ako dalej a ci by mohla kombinovat wobenzym s tym co odporucas ty na podobne veci napr. GSE a podobne veci a ak ano tak co vsetko by si mala este zaobstarat. Dakujem pekny den

RNG

radca, maju protokol dr Huldy Clark(protiparaziticky), ktory obsahuje aj palinu pravu(Artemisia absynthia, Wormwood).
Cisty artemizinin nemam, ten sa vlastne pouziva prakticky len na liecenie rakovin a vyraba sa z rastliny artemisia annua, obvykle z 100 mg minikapsuliach.

RNG

daria, okrem zemiakov mozes jest vsetky zeleniny, ziadna nema privela skrobu.
Jogurt je kvasny produkt. Pri kvasinkovej liecbe nesmies ziadne kvasene produkty, Tyzden-dva bez nich vydrzis.