Otázky na RNG

RNG

khadafi, kedze neviem, aka je nakaza v tych zahnisanych mandliach asi ja osobne by som pouzil vsetky menovane a striebornu vodu by som si tam striekal v hodinovych intervaloch.
Na plesnove a kvasne infekcie je to oreganovy olej, cislo jedna, na ine bakterialne je to GSE. Probiotika by mal brat pravidelne kazdy, aby sme si zabezpecili prisun dobrych bakterii, ked uz jeme vsetko dokladne od nich ocistene a sterilizovane. Sami od seba nevzniknu, preto ich treba pravidelne "dosadzat"

RNG

sasinka, potravinove doplnky brane v odporucenych davkach nesmia mat ziadne zle ucinky.
Yam aj ciastocne fenugreek obsahuju aktivnu latku Diosgenin, z ktoreho si telo vie vyrobit podla potreby rozne hormony,svoje vlastne, hlavne DHEA progesteron a estrogen.
Nakolko ti to ovplyvni plnost prs, to je velmi individualne. Ale rozne rastlinne steroly(fytosteroly) maju na tom tiez rolu, pozri do temy Decolen a na zlozenia roznych "bust builder"-ov.

RNG

lienocka, ak beries GSE tak zlaty stafylikok nemozes mat.
Acne sy vysledok zvyseneho vylucovania mazu a zapchatych mazovodov znicenymi(tvrdnucimi, vysychavymi ) tukmi
Zvysenie vylucovania je hlavne kvoli zamoreniu tela tymito tukmi(dlhorocne zamorenie) a vyssej hladine hydroxytestosteronu(HTS) v podkoznom vazive.
Zionok potlaca tvorenie HTS, tiez ine hormonalne prostriedky zvysujuce hladunu estrogenu a potlacajuce testosteron. Ale bez tych znicenych tukov a zapchatych mazovodov by to vobec neexistovalo.
Odmorenie tela od tychto znicenych tukov je ale velmi zdlhavy proces,takze ludia veria, ze strava to neovplyvnuje.
Dokaz je ale jednoduchy.
Napr Japonky v Japonsku maju krasnu porcelanovu plet.
Japonky v San francisku alebo v Chicagu uz tu bezchybnu plet nemaju, lebo sa stravuju ako ostatni americania, kde v strave je plno priemyselne spracovanych(rozumej znicenych, hydrogenizovanych, stuzenych) tukov.
Na cistenie tela od tych znicenych tukov pomaha lecitin, a jedenia len panenskych rastlinnych tukov,a vyhybanie sa priemyselnym potravinarskym produktom
Tiez pomaha pravidelne cistenie tela, psylium na creva, enzymi, hlavne lipaza na ostatok tela brane hodinu pred jedlom.

payn

RNG, ak by si mal cas, pozri sa prosim na tento liek:
en.wikipedia.org ,na zapade sa da volne kupit vo fitness obchodoch a na Ukrajine a v Rusku ho predpisuju proti uzkostnej poruche v kombinacii s Novo-passit -odkaz odstránený-
.Ten Novo-passit som kupil, ale zatial som ho este nevyskusal. Phenibut sa da kupit napriklad tu:
www.discount-supplements.co.uk
Aky mas na to nazor, najma na ten Phenibut?

khadafi

RNG chcel by som este vediet, co najviac zaberie na zahnisane mandle, aby sa predislo ich vybratiu. GSE, Koloidna strieborna voda, Oreganovy olej, probiotika(moze byt nutrolin-B)? Alebo kombinacia vsetkeho alebo este nieco navyse? Poprosim aj davkovanie. Hlavne je aby sa mandle nemuseli vybrat!!! Dakujem vopred

sasinka

ahoj RNG chcem sa opytat na fenykel a fenugreek ktore by udajne mali posobit na zvacsenie prs...dost som schudla a prejavilo sa to aj tam :( chcela by som to dostat do povodneho stavu.
nepracuju tie bylinky nahodou len na principe zadrziavania vody?
na PMS beriem aj tvoj yam,niekde som citala ze by mal mat podobne ucinky ako tieto bylinky.
mozu byt aj nejake neziaduce ucinky?dakujem

lienocka

po polrocnom brani Yamu sa mi upravil cyklus a skratili \"moje dni\", zmizli bolesti, ale akne sa (proti akne bojujem aj inymi doplnkami-Zn,GSE,lecitin, vitamin C, enzymy, voda, kokosak, uprava stravy- a vs. informacie od vas ovladam). mozno na zaklade toho u mna vylucit hormonalnu nerovnovahu ako kofaktor akne? a moze mi Stafylococcus aures sposobovat vyrazky ktore vyzeraju ako akne aj ked nebyvam casto chora a nemam ine mozne symptomy? neviem isto, ci ho mam, ale dost lahko som ho mohla chytit od brata, ktory je casto chory a alergik a nedavno mu ho zistili. dakujem