Otázky na RNG

zezo28

A este toto: kolko multienzyme alebo bromelainu alebo supermultienzyme treba uzit nalacno na cistenie tela ako prevenciu? Staci 1xtyzdenne?

zezo28

Je treba s multienzyme formulou uzivat aj betain HCL? Aj ked si kupim super multienzyme, aj vtedy treba ten betain HCL?

fiona

Zdravím, skoro denne mavam po naobedovaní sa, stavy totálnej malátnosti, normálne až nevládzem mať oči otvorené, taký mávam útlm v dôsledku trávenie a odkrvenia mozgu, čo je v robote dosť nepríjemné. Nepomáha mi ani káva, ani čaj, trochu mi pomáha studená voda. existuju nejaké doplnky čo by pomohli? ale s travením problem nemám ani s kyselinami.

daria

RNG beriem glucosamine vegetarian formula(puritan's pride) je to dostacujuci vyrobok na klby(bolia ma som asi az moc aktivny sportovec + skacem na lyziach) a kolko tabletiek denne by som mala zobrat(momentalne beriem iba jednu,vacsinou vecer s bielkovinami) dakujem

kim

RNG, dakujem, urcite si ich u teba objednam, je pekne, ako sa snazis pomahat ludom a hned reagujes rychlou radou. Prajem ti pekny den:))

RNG

mozno aj v lekarni, ale iste v mojich obchodoch, reklamu Google mas po pravej strane fora Doplnky vyzivy(RNG), posielaju aj postou na dobierku z Luceneckeho obchodu, usetris si nohy.

RNG

prilisne rozkyvane hladiny hormonov okolo menstruacie sa daju "skrotit" pouzitim hlavne yamu, ale aj GLA
(pupalkovy a borakovy olej), damianou a Dong Quai.

kim

Ahoj RNG, v case, ked mam dostat menstruaciu, som velmi nervozna a pocitujem hrozne napatie. Tiez ma hocico rozplace a nahneva, striedaju sa mi nalady. Co je dobre uzivat, aby som tomu zabranila? Vopred dakujem za radu.