Otázky na RNG

oli

Ďakujem RNg za radu, inak mne doplnky prídu z Lučenca hneď na druhý deň, musím si zastať predavačky. Dúfam že aj dnešná objednávka mi zajtra príde aby som to zase neprechválila.

RNG

lizanka, som rad, ze ti to koncentrovane GSE neposkodilo plet permanentne.
Na vsetky koncentraty treba davat velky pozot, hlavne na tieto esencialne vytazky(GSE, klincekovy olej, rozmarinicky olej, levandulova esencia, citronovy a pomarancovy olej, oreganovy olej, ba dokonca neodporucam pouzivat ani cisty tea tree olej ako ho tu mnohi odporucaju, staci 10% na zabitie bakterii, niektore treba riedit az 50 ku jednej)
Inac kokosak netreba chladit a je vyborny na jedenie aj pecenie.

RNG

aalicka, vsetky doplnky su aj pre deti od pol roka vys(s babatkami opatrne!), hoci na doplnkoch je pisane, ze len pre dospelych. Dovod je pre to, aby to deti nepouzivali bez dozoru dospelych a v spravnych davkach vzhladom k ich telesnej vahe. Tj ked dieta ma polovicnu vahu,
pouzijes polovicnu davku.
Potravinove doplnky su casto velmi silne koncentraty, z ktorych sa da zobrat privela velmi jednoducho. A privela cohokolvek samozrejme skodi.
A deti su schopne porobit rozne hluposti....
Takze deti to mozu brat v spravnych davkach pre ne ALE POD DOZOROM DOSPELYCH.
Najradsej by som bol. keby to detom ani nepredavali, ale zialbohu volnopredajne veci nemozes na trhu obmedzit.

lizanka

RNG: aj ja som pouzivala tu cukrovu pastu ked som si spalila lice privelkym mnozstvom GSE-cka. neostala mi ani jazva. a okrem toho to odstranilo aj neprijemne svrbenie pocas hojenia. a este jedna perlicka-moja mama je skepticka k mojim "radam z internetu" ako ona vola vsetko co beriem odtialto z fora, ale velmi citlivo reaguje na ustipnutie hmyzom, vzdy jej to strasne scervenie, obcas napuchne a vzdy svrbi. raz som jej na to natrela kokosak a uplne ju to prestalo svrbiet, teraz ked ju cosi ustipne uz mi chodi do chladnicky na moj olej :D

RNG

june, psylium su len plevy zo zrna, teda nieco, co by si jedla, keby si jedla celozrnne produkty, ako ich ludia jedli(aj zvierata) miliony rokov.
Celuloza/vlakniny nam dnes v nasej diete chybaju velmi, takze dodat ich je rozumne, nie skodliveOdporucena davka je 25 gramov denne a vacsina nedostane ani polovicu. Lyzica psylia obsahuje len 7 gramov, takze tu nikde nevidim predavkovanie.
Curcumin(turmeric) je protizapalovy, protirakovinny atd, ja uzivam 2x500 mg denne(ak nezabudnem)