Otázky na RNG

edit

Ahoj, chcem sa spytat. Rada by som presla na surovu stravu, v minulosti som to skusala, zeleninu som tepelne neupravovala. Strasne mi to ale nicilo zuby, zubnu sklovinu, pri zuvani som pocitovala taku bolest v zuboch, tak preto teraz zeleninu podusim cca. 8 min. Je podla Vas aj takato zelenina plnohodnotna? Myslim na enzymy, vitaminy, fytoestrogeny, atd.. Dakujem

milan63

Chcel by som vedieť Váš názor na výživovy doplnok GOLDEN YACCA.Je dosť finančne náročny.Ponúkate inú aternatívu,menej náročnu na financie?

ranecko

RNG prosim mozes sem napisat ake doplnky s protinadorovym efektom mozem dostat kupit v tvojich predajniach? Nepoznam ich a ani v ceniku niesu uvedene vsetky co tu spominas tak mate asi nejake novinky

RNG

allickaa, NAC(acc) tiez pomaha vykaslat hlieny, ale nie je antimikrobialny, ako oreganovy olej.
Aj Samento pomaha, aj niektore enzymi pomozu odhlienit.

RNG

dobry vecer, silne pochybujem. Potlacit tvorenie mozu, ale vyliecit potrebuje detoxifikaciu tela od tvrdnucich tukov, ktore zapchavaju mazovody a tak sa vytvoria hrcky=acne.

allickaa

RNG,prosim nepoznas este nejaky pripravok za rozumnu cenu ktory bezne zozeniem v lekarni na vykasliavanie hlienov a potlacanie infekcii?uz velmi dlho mam nadchu a stale sa mi vracaju zapalene mandle.dakujem za rady.

dobry vecer!

Dobry vecer.Chcel by som sa opytat ci by mi branie prostaglandinov serie 1 a 3 pomohlo na uplne vyliecenie akne?dakujem.

RNG

ja by som bol za to, aby bol v kazdej lekarni ale smutna skutocnost je, ze ho dostat len v primalo lekarnach. Ja ho mam v obchodoch a poslu aj postou na dobierku, ked si objednas z Luceneckeho obchodu.