Otázky na RNG

RNG

ranecko, protinadorove(tj protiakymkolvek nefunkcnym utvarom ) su hlavne cistiece enzymi a jod.
Proti aktivnym takovinam je tam graviola, betaglukany(agaricus blazei),lapacho, Vilcacora, Samento, CoQ-10, lanovy olej a ine, vcitane pomocnych, ako vitamin C, E D, rybacie oleje,aloe vera,selen...A samozrejme silne antioxidanty a enzymi.

majo2906

RNG pýtal som sa na čistý chaparral ale nie na chaparral zo zinkom a yuccou.Pani v Lučenci mi povedala že čistý nemajú, skúsim sa spýtať v Ba.
Môžte prosím poslať cenu na Balance B100 do Lučenca?

june

Dobry den, RNG. Na co vsetko je dobry yam? Nema nejake vedlajsie ucinky? Da sa pouzit aj na upravu menstruacie? Dakujem Vam za odpoved.

mama 9898

A este by som sa chcela spytat, ci je jedno, ci si dam rano nalacno bromelain alebo multyenzyme. A kedy si to mam dat 2.krat nalacno - moze to byt aj pred spanim vecer tak 2-3 hodiny po probiotiku?

mama 9898

Zelam Vam dobry den, RNG. Prosim Vas, multyenzyme ak ich uzivam nalacno, tak cistia telo len od bielkovinovych zhlukov? Pomoze to aj na tukovu hrcku na stehne alebo nato skor lecitin? Brala som lecitin tak 9 dni denne a ta hrcka tam este ostala. Dakujem.

elesar

RNG...co by si odporucil na bolesti s platnickami - hlavne ich opotrebovanie, resp. vysunutie...predpokladam, ze by to mohlo byt nieco na tvorbu klboveho mazu. okrem toho sa tam nachadza aj nejaky kalcifikat - da sa to odstranit? dakujem.

daria

rng mozem pridavat psylium do jedla?aj vtedy ho treba zapit velkym mnozstvom vody,napriek tomu ze to rozriedi zaludocne kys?dakujem za odpoved