Otázky na RNG

lečo

RNG, chcel by som ta poprosit o informáciu ohladom potravinoveho doplnku 5-HTP, ktorý je tu na fore spomínaný. Mám depresie a panické poruchy, prestal som brať AD a chcel by som skúsiť niečo na prírodnej báze, tiež niečo na posilnenie organizmu, lebo sa cítim veľmi slabo a vobec nepocitujem hlad. ďakujem za odpoveď

RNG

yam je poplotovar na hormony. Ako potravinovy doplnok nesmia mat ziadne postranne ucinky. Telo si z neho vyrobi, co potrebuje na vyrovnane hormonalne hladiny. Inac ten koren pouzivaju mexicki indiani ako prilohu k jedlu, ako my zemiaky.

lečo

RNG, chcel by som ta poprosit o informáciu ohladom potravinoveho doplnku 5-HTP, ktorý je tu na fore spomínaný. Mám depresie a panické poruchy, prestal som brať AD a chcel by som skúsiť niečo na prírodnej báze, tiež niečo na posilnenie organizmu, lebo sa cítim veľmi slabo a vobec nepocitujem hlad. ďakujem za odpoveď

RNG

mama, enzymi sa mozu brat hocikedy. S jedlom pomozu stravit jedla, na lacno "stravia" prebytocne latky v tele(zamorenie)

RNG

edit, na enzymi musis odstavovat surove zeleniny. Enzymi sa varenim znicia. Ostatok zeleniny="odpad" mozes dat do polievky, potrebujes aj mineraly a vitaminy z nich a hlavne vlakniny!

RNG

Milan 63, Golden Yacca" je vymyslene meno, jednalo sa o vytazok z rastliny Yucca schidigera. Rastlin obsahujucich saponiny je plno. Ako som sa vyjadril uz mnohokrat, urciti vyrobcovia vyuzivaju neznalost ludi a vymyslia nove "zazracne" lieky z beznych davno pouzivanych rastlin.