Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

zizzi, ja nepodporujem ziadne synteticke lieky, vcitane kortikoidov. Len prirodne potravinove doplnky. Na regeneraciu a opravu telesnych tkaniv treba velke davky vitaminu C(neutralna forma, 5+ gramov denne) a aminokyseliny arginin, ornitin a cystein, niekolko gramov denne.
Toto je "vycuc " z prac Linusa Paulinga a jeho kolektivu a drMathias Ratha, jeho priameho nasledovnika a spolupracovnika.
Mozes si to studovat v originaloch.
Ta predkozka nie je problem, pravidelnym cvicenim sa to vyriesi-roztiahne.

RNG

leco ber stress-B v prvom rade, to ti da trochu energie a snad aj chut do jedla.Tiez B-12 pod jazyk, B-15(kalcium pangamate) podporuju travenie a chut. Tiez enzymi pomahaju travit.
Depresie su casto dosledok zleho travenia alebo podvyzivenosti. Jedlo obsahuje plno latok, ktore telo potrebuje aby nevypinalo z oslabenia=depresia z oslabenia.

RNG

zlatino,"kokosak" tu spominany nie je krem ale cisty panensky prirodny olej z drene kokosovych orechov.
Kremy su vacsinou voda s pridavkom olejov a roznych chemikalii

zizzi

Ako sa mám rozhodnúť, ak ma poslal urológ so 3 r. synom na obriezku, lebo sa to vraj samo nikdy nebude dať stiahnuť, vytvoril sa tam pevný prstenec, ktorý bude robiť v buduúcnosti len problémy. Ja ale nechcem dať dieťa obrezať a ani nedovolím, aby "zbytočne" podstupovalo narkózu. Od detstva užíval Digoxina na foramen ovale - predsieňový defekt, srdiečko sa ako tak dáva do poriadku, nechcem riskovať. Čítala som, že v zahraničí je chirurgický zákrok až úplne posledné riešenie. Vraj tam čakajú kľudne aj do puberty. Zápaly ani problémy s močením nemá, ja fakt zatiaľ nevidím dôvod takto ho "zmrzačiť". Vraj existujú aj nejaké kortikoidy neskôr , ktoré by mohol užívať a aj pravideľné opatrné cvičenie by mohlo tú elasticitu kožky podporiť......čo teda robiť?

zizzi

Ako sa mám rozhodnúť, ak ma poslal urológ so 3 r. synom na obriezku, lebo sa to vraj samo nikdy nebude dať stiahnuť, vytvoril sa tam pevný prstenec, ktorý bude robiť v buduúcnosti len problémy. Ja ale nechcem dať dieťa obrezať a ani nedovolím, aby "zbytočne" podstupovalo narkózu. Od detstva užíval Digoxina na foramen ovale - predsieňový defekt, srdiečko sa ako tak dáva do poriadku, nechcem riskovať. Čítala som, že v zahraničí je chirurgický zákrok až úplne posledné riešenie. Vraj tam čakajú kľudne aj do puberty. Zápaly ani problémy s močením nemá, ja fakt zatiaľ nevidím dôvod takto ho "zmrzačiť". Vraj existujú aj nejaké kortikoidy neskôr , ktoré by mohol užívať a aj pravideľné opatrné cvičenie by mohlo tú elasticitu kožky podporiť......čo teda robiť?

oli

Inak okolo Golden Yuccy robili veľkú reklamu a pritom je to obyčajná Yucca, ktorá sa dá kúpiť oveľa lacnejšie v lekárni. Tiež som si všimla že niektoré doplnky sú označené ozaj hviezdne STAR, napr. Enyzeme-Star, Chromium-Star, Colostrum-Star. Pritom tieto doplnky sú veľmi predražené a navyše nie je tam napísaný obsah účinnej látky, čo je dôležité.
Musím konštatovať že doplnky čo ponúka RNG sú obsahovo kvalitné a cenovo prístupné.

lečo

RNG, chcel by som ta poprosit o informáciu ohladom potravinoveho doplnku 5-HTP, ktorý je tu na fore spomínaný. Mám depresie a panické poruchy, prestal som brať AD a chcel by som skúsiť niečo na prírodnej báze, tiež niečo na posilnenie organizmu, lebo sa cítim veľmi slabo a vobec nepocitujem hlad. ďakujem za odpoveď

RNG

5-HTP je doplnok, z ktoreho si telo vie vyrobit 5-HT, co je serotonin.
Inac v potravinach sa nachadza L- triptophan z ktoreho telo najprv vyrobi 5-HTP a z toho 5HT, tj serotonin.
Obvukla davka 5-HTP je 50 az 200 mg denne, podla potreby.